banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


21 чергова сесія районної ради 7 скликання

21 червня об 11 годині відбулося пленарне засідання двадцять першої чергової сесії сьомого скликання районної ради під головуванням Ковенька Василя Васильовича – голови районної ради.2

В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації В. Хоружий,   начальники управлінь та відділів  районної державної адміністрації, керівники установ, організацій району,  представники засобів масової інформації.

На розгляд пленарного засідання було винесено 29 питань, що стосувались вирішення різноманітних проблем життєдіяльності територіальних громад району. Всі питання порядку денного були детально розглянуті та опрацьовані на засіданнях постійних комісій, а також ретельно вивчені на засіданні президії районної ради, що забезпечило ухвалення обґрунтованих рішень.

                                                                                                             6

7

  11

 

Питання порядку денного:

1.   Про звіт голови районної ради про діяльність у 2017 році

2.   Про надання згоди КЗ «Володимирецька ЦРЛ» на списання основних засобів.

3. Про схвалення звернення депутатів Острозької районної ради Рівненської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

4. Про звернення депутатів Володимирецької районної ради до Рівненської обласної ради щодо підтримки та подальшого недопущення закриття Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5620884900:03:028:0316) площею 0,5400 га, що відводиться в оренду гр. Годунку Олегу Вікторовичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Каноницької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0400 га, яка перебуває в оренді ПрАТ «ВФ Україна» для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку на території Городецької сільської ради Володимирецького району Рівненської області 5620883000:04:019:0001 кадастровий номер земельної ділянки.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5620889500:02:026:0671), яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степангородської сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5620883800:02:037:0240), яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Жовкинівської сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5620889300:04:007:0256), яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Старорафалівської сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5620889300:04:007:0259), яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Старорафалівської сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

11. Про встановлення (зміну) меж села Великий Жолудськ Великожолудської сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

12.   Про закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району на праві оперативного управління.

13.   Про затвердження передавального акту від комунального закладу «Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Володимирецької районної ради до комунального некомерційного підприємства «Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Володимирецької районної ради.

14. Про затвердження статуту комунального некомерційного підприємства «Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Володимирецької районної ради.

15. Про внесення змін до районної Програми «Милосердя» по наданню медико-санітарної допомоги непрацездатним громадянам, особам похилого віку та інвалідам на 2018-2022 роки.

16. Про надання згоди КЗ «Володимирецька ЦРЛ» на списання основних засобів.

17. Про внесення змін до районної програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в збройних силах України у Володимирецькому районі на 2016-2020 роки.

18. Про застосування революційного прапора ОУН на території Володимирецького району.

19. Про звернення Володимирецької районної ради до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.

20. Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

21. Про реорганізацію комунального закладу «Володимирецька центральна районна лікарня» Володимирецької районної ради Рівненської області шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Володимирецька центральна районна лікарня» Володимирецької районної ради.

22. Про закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району на праві оперативного управління за комунальним закладом «Володимирецький районний будинок культури».

23. Про затвердження актів приймання–передачі основних засобів районного комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Володимирецької районної ради.

24.   Про затвердження ліквідаційного балансу районного комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Володимирецької районної ради.

25.   Про внесення змін до рішення районної ради від 22.09.2016 № 102 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району».

26.   Про Комплексну програму розвитку агропромислового комплексу Володимирецького   району на 2018 - 2022 роки.

27. Про внесення змін до районної Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Володимирецької районної ради на 2018 рік.

28. Про Програму зайнятості населення Володимирецького району на   2018-2022 роки.

29.   Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

У ході роботи сесії було включено також питання «Про звільнення з посади голови районної ради Ковенька Василя Васильовича», а також «Про утворення комунальної установи «Володимирецький інклюзивно-ресурсний центр Володимирецької районної ради».

        Шляхом таємного голосування рішення про звільнення Ковенька В.В. не набрало більшості голосів.

8

lkj

Проекти рішень «Про звернення Володимирецької районної ради до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень» і «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.09.2016 № 102 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району» були залишені на доопрацювання через недостатню кількість голосів.

Тривалого обговорення потребувало рішення щодо внесення змін до бюджету на 2017 рік.

По закінченню сесії голова районної ради В.Ковенько усім подякував за роботу, довіру та підтримку, зауваживши, що і надалі буде працювати на благо району та його жителів.

1

Більш детально про роботу пленарного засідання 21 чергової сесії районної ради ви можете ознайомитись, перейшовши за посиланням: http://polissya.net/news/v-raioni/4781-radikalnoi-zminu-vladu-y-volodumuretskij-rairadi-ne-stalosia.html

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!