banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Пленарне засідання 22 сесії 7 скликання

24 липня 2018 року відбулось пленарне засідання двадцять другої сесії районної ради під головуванням заступника ради В.Савоніка. У сесійній залі зареєструвались 30 з 34 депутатів.

Попередньо порядок денний було узгоджено на засіданні президії районної ради.

Рішення ради приймалися відкритим поіменним голосуванням, результати якого є невід’ємною частиною протоколу сесії та оприлюднюються на сайті районної ради в день голосування.

Основна увага цього разу була прикута до ряду земельних питань. І як завжди, палка дискусія виникла над проектом рішення про внесення змін до бюджету на 2018 рік. Народні обранці уболівають за підготовку навчальних закладів до опалювального сезону. Найбільш проблемним є опалення Більськовільського НВК. Відділ освіти напрацьовує найменш болючий вихід з ситуації, що склалася. Звичайно, найкращим варіантом є придбання модульної котельні, вартість якої становить близько 900 тис. грн.  Головному лікарю КЗ «Володимирецький РЦ ПМСД» продовжено термін дії контракту на три роки. Олександр Васильович повідомив, що декларацію з лікарями вже оформили 53,2% населення району. Найбільше питань у депутатів виникало до керівника відділу освіти райдержадміністрації, тому було внесено пропозицію заслухати звіт по роботі відділу на засіданні президії районної ради. В різному депутат ради, директор Озерецької ЗОШ Ю.Кравчук висловив зауваження про відсутність коштів по зоні спостереження на будівництво школи. Перелік усіх необхідних документів оформлено та надіслано. Затягує з виділенням коштів Мінрегіон, де питання знаходиться на розгляді.

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!