banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


23 сесія районної ради 7 скликання

21 вересня об 11 годині відбулося пленарне засідання двадцять третьої позачергової сесії районної ради сьомого скликання під головуванням Ковенька Василя Васильовича – голови районної ради. У сесійній залі зареєструвались 28 депутатів.

         В роботі сесії взяли участь в. о. голови райдержадміністрації А.Рижий, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ, організацій району, представники ЗМІ.

            На розгляд пленарного засідання було винесено 20 питань, що стосувались вирішення різноманітних проблем життєдіяльності територіальних громад району. Всі питання порядку денного були детально розглянуті та опрацьовані на засіданні президії районної ради, що забезпечило ухвалення обґрунтованих рішень. Рішення ради приймалися відкритим поіменним голосуванням, результати якого є невід’ємною частиною протоколу сесії та оприлюднюються на сайті районної ради в день голосування.

 

Питання порядку денного:

1. Про затвердження Програми правової освіти населення Володимирецького району на 2018-2020 роки.

2. Про програму реконструкції, удосконалення, розвитку та утримання автоматизованої системи централізованого оповіщення цивільного захисту Володимирецького району на 2018-2024 роки.

3. Про внесення змін до районної програми запобігання виникненню лісових і торф’яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на 2017-2021 роки.

4. Про Комплексну програму енергоефективності Володимирецького району на 2018-2025 роки.

5. Про районну програму забезпечення молоді житлом на 2018-2023 роки.

6. Про призначення директора комунальної установи «Володимирецький Інклюзивно-ресурсний центр» Володимирецької районної ради.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5620889300:04:001:1099), яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Старорафалівської сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5620855100:03:032:0016) площею 0,8588 га, що передається в оренду гр. Капарчук Ганні Юхимівні для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Володимирецької селищної ради Володимирецького району Рівненської області.

9. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 261 «Про районну Програму матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції, мобілізованих осіб та осіб, які зараховані на військову службу за контрактом у Збройні Сили України на 2018 рік».

10. Про надання згоди на списання основних засобів Красносільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради Рівненської області.

11. Про надання дозволу на передачу майна з балансу КНП «Володимирецький РЦ ПМСД» на баланс КЗ «Володимирецька ЦРЛ»

12.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5620880600:04:007:0606), яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Балаховицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

13. Про результати діяльності Сарненської місцевої прокуратури на території Володимирецького району за I півріччя 2018 року.

14.  Про визначення нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району для потреб підрозділу територіальної оборони Володимирецького ОРВК.

15.  Про зміну юридичної адреси та затвердження статуту комунальної установи «Володимирецький інклюзивно-ресурсний центр» Володимирецької районної ради у новій редакції.

16.   Про затвердження  Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Володимирецький інклюзивно-ресурсний центр» Володимирецької районної ради.

17.  Про надання згоди на безоплатне прийняття індивідуально визначеного майна із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району.

18.  Про безоплатну передачу автомобіля з балансу КП «Аптека Полісся» на баланс Володимирецької районної ради.

19. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Володимирецький РЦ ПМСД».

20.   Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

         Народні обранці були одностайними у прийнятті рішень. В різному депутат Сиротюк П.М. вніс пропозицію щодо заслуховування на черговій сесії районної ради звіту про діяльність відділу освіти райдержадміністрації. По закінченню сесії голова районної ради  подякував усім за роботу.

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!