banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Відбулась 24 сесія 7 скликання

 


        

26 жовтня відбулась позачергова двадцять четверта сесія районної ради сьомого скликання під головуванням голови ради В.Ковенька. В сесійній залі зареєструвались лише 22 депутати з 34 обраних. В роботі пленарного засідання взяли участь в. о. голови райдержадміністрації А.Рижий, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації. У ході пленарного засідання було розглянуто 17 питань порядку денного, які попередньо були детально опрацьовані на засіданні президії районної ради. Народні обранці були одностайними у прийнятті рішень.

1.  Про затвердження статуту комунального некомерційного підприємства «Володимирецька центральна районна лікарня» Володимирецької районної ради.

 

2.  Про затвердження передавального акту від комунального закладу «Володимирецька центральна районна лікарня» Володимирецької районної ради Рівненської області до комунального некомерційного підприємства «Володимирецька центральна районна лікарня» Володимирецької районної ради.

 

3.  Про затвердження районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Володимирецька центральна районна лікарня» Володимирецької районної ради на 2018 – 2022 роки.

 

4.  Про продовження трудових відносин з Караїмчуком І.В. та затвердження додаткової угоди до контракту.

 

5.   Про Районну програму розвитку міжнародного співробітництва на  2019 - 2021  роки.

 

6. Про звернення депутатів Володимирецької районної ради  Рівненської області щодо покращення умов соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.

 

7.  Про Районну соціальну програму забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків на період  до 2021 року.

 

8.  Про  погодження розміру плати батьків за навчання у комунальному закладі «Рафалівська дитяча музична школа» Володимирецької районної ради.

 

9.  Про план роботи районної ради на  2019 рік.

 

10.  Про преміювання директора комунального некомерційного підприємства «Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Володимирецької районної ради.

 

11.   Про преміювання директора комунальної установи «Володимирецький інклюзивно-ресурсний центр» Володимирецької районної ради.

 

12.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5620855100:03:032:0025) площею 0,7099 га, що передається в оренду гр. Жданюк Ніні Миколаївні для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Володимирецької селищної ради Володимирецького району Рівненської області.

 

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5620855100:05:031:0019), яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Володимирецької селищної ради Володимирецького району Рівненської області.

 

14.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5620880600:04:003:0241), яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Балаховицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

 

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5620880600:04:003:0243), яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Балаховицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

 

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5620880600:04:003:0242), яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Балаховицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

 

17. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

 

По завершенню засідання в. о. голови райдержадміністрації А.Рижий запросив усіх присутніх долучитись до вшанування пам’яті українських воїнів з нагоди відзначення Дня визволення України від нацистських загарбників.

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!