banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Засідання бюджетної комісії 21.11.2018

21 листопада 2018 року об 10.30 годині в кабінеті заступника голови районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, податків та економічних питань, розвитку підприємництва та залученню інвестицій. На засіданні комісії було розглянуто наступні питання:

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про розгляд проектів розпоряджень голови Володимирецької районної державної адміністрації.

2. Про розгляд питання комунального закладу «Володимирецький районний будинок культури» щодо надання дозволу на закупівлю шаф гардеробних на суму 31 000 грн., без проведення торгів у системі публічних електронних державних закупівель «ProZorro».

3. Про розгляд питання відділу культури і туризму Володимирецької райдержадміністрації щодо надання дозволу на укладення договору на придбання костюмів для виступів, світлового обладнання, ролетів, підсилювальної апаратури для комунального закладу «Володимирецька школа мистецтв» на суму 65 000 грн. без проведення торгів у системі публічних електронних державних закупівель «ProZorro».

4. Про розгляд питання відділу освіти Володимирецької райдержадміністрації щодо надання дозволу на підписання договорів  без проведення торгів у системі публічних електронних державних закупівель «ProZorro» для закупівлі товарів на оснащення закладів загальної середньої освіти з поглибленим профільним вивченням природничих та математичних предметів.

5. Про розгляд питання Володимирецького районного колегіуму щодо надання дозволу на закупівлю планшетів для початкових класів нової української школи на суму 64 080 грн., без проведення торгів у системі публічних електронних державних закупівель «ProZorro» у зв’язку з тим, що процедура допорогових торгів, яка була оголошена 01.11.2018 року, не відбулася.

6. Про розгляд питання Більськовільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» щодо надання дозволу на закупівлю запчастин на суму 21 217 грн. для термінового ремонту шкільного автобуса марки IVAN  без проведення торгів у системі публічних електронних державних закупівель «ProZorro».

7 Про розгляд питання відділу освіти Володимирецької райдержадміністрації щодо надання дозволу на підписання договорів  без проведення торгів у системі публічних електронних державних закупівель «ProZorro» для придбання товарів та виконання робіт, а саме:

- капітальний ремонт системи електропостачання та електроосвітлення Великоцепцевицької ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 297 386 грн.,

- капітальний ремонт системи електропостачання та електроосвітлення спортивного залу Великоцепцевицької ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 67 758 грн.,

- придбання холодильного та технологічного обладнання для харчоблоків закладів загальної середньої освіти на загальну суму 750 000 грн.

8. Про розгляд питання відділу освіти Володимирецької райдержадміністрації щодо надання дозволу на підписання договорів  без проведення торгів у системі публічних електронних державних закупівель «ProZorro» по таких об’єктах:

- капітальний ремонт покрівлі Озерського ДНЗ в с. Озеро Володимирецького району Рівненської області – 250 000 грн.;

- придбання дитячого майданчика для с. Мульчиці Володимирецького району Рівненської області – 140 000 грн.;

- придбання дитячого майданчика для с. Жовкині Володимирецького району Рівненської області – 140 000 грн.;

- придбання комп’ютерів (облаштування комп’ютерного класу) для Городецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради Рівненської області с. Городець Володимирецького району Рівненської області – 120 000 грн.;

- придбання дитячого майданчика для с. Бишляк Володимирецького району Рівненської області – 100 000 грн.;

- придбання обладнання для кабінету фізики Володимирецького районного колегіуму по вул. Миру, 4 в смт Володимирець Рівненської області – 100 000 грн.;

- придбання вуличних тренажерів для с. Великі Цепцевичі Володимирецького району Рівненської області – 100 000 грн.;

- придбання мультимедійного обладнання для Володимирецького районного колегіуму по вул. Миру, 4 в смт Володимирець Рівненської області – 50 000 грн..

Різне.

Після закінчення засідання постійної комісії всіх запросили на майдан Єдності щоб відзначити День Гідності та Свободи для вшанування пам'ять усіх учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності.

46523871 2174707839435299 2550295453732175872 n


 

 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!