banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


25 сесія 7 скликання

6 грудня об 11 годині відбулася двадцять п’ята сесія районної ради сьомого скликання під головуванням  голови ради В.Ковенька. У сесійній залі зареєструвалось 25 депутатів.

В роботі сесії взяли участь в. о. голови райдержадміністрації А.Рижий, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ, організацій району, представники ЗМІ.

У ході пленарного засідання було розглянуто 13 питань порядку денного, які попередньо були опрацьовані на засіданні президії та постійних комісій районної ради. Депутати були одностайними в прийнятті рішень.

1. Про Програму забезпечення депутатської діяльності депутатів Володимирецької районної ради на 2019  рік.

 2.  Про районну програму морального та матеріального стимулювання на 2019-2020 роки.

 3.  Про затвердження стратегічного плану дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей у Володимирецькому районі на 2018-2026 роки.

 4.  Про надання згоди на безоплатне прийняття індивідуально визначеного майна із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району.

 5.  Про внесення змін до районної програми морального та матеріального стимулювання на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради  від 08.12.2015 № 17.

 6.  Про надання погодження Товариству з обмеженою відповідальністю «Половлі пісок» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами.

 7.   Про звернення Володимирецької районної ради до Рівненської обласної державної адміністрації, ПАТ «Укрзалізниця», Кабінету Міністрів України щодо недопущення закриття станції Антонівка.

 8.  Про безоплатну передачу автомобіля з балансу Володимирецької районної ради на баланс КНП «Володимирецький РЦ ПМСД».

 9.  Про внесення змін до районної Програми для забезпечення виконання рішень суду на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30 березня 2018 № 287.

 10.  Пронаданнязгодина прийняття вартості виконаних робіт у спільну власність територіальних громад сіл, селищ району.

 11.  Про безоплатну передачу майна (майнових прав) у комунальну власність  територіальної громади міста Вараш в особі  Вараської міської ради зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району.

 12.  Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району в комунальну власність територіальної громади міста Вараш.

 13.  Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Шикало Олена Єгорівна – начальник фінансового управління РДА.

14.Різне.

По завершенню засідання голова районної ради В.Ковенько привітав усіх з Днем Збройних Сил України та з Днем Місцевого самоврядування.


У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!