banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Урочистості на Володимиреччині

Більше 50-ти нагород вручили сьогодні жителям Володимиреччини під час урочистостей з нагоди Дня Збройних сил України, Дня волонтера та Дня місцевого самоврядування! Відзнаками Президента України нагородили чотирьох учасників АТО – Віктора Долинчука, Анатолія Ляшка, Анатолія Кичолу та Олексія Рищиковця. Грамотами народного депутата України В.Яніцького, Рівненської облради, Володимирецької райради та грамотами районних профспілкових організацій нагородили кращих діячів органів місцевого самоврядування. Привітали присутніх в. о. голови РДА Анатолій Рижий, голова райради Василь Ковенько та військовий комісар Володимирецького ОРВК Сергій Лісняков.

Окрім нагородження під час заходу відбувся фінал акції «Дякую захисникам!», в ході якої протягом останніх двох тижнів діти готували твори за темами «Малюнок на фронт», «Вірш захиснику», «Лист герою». А сьогодні вони подарували свої малюнки присутнім у залі атовцям.

Вражаючим було слово подяки волонтерам, яке прозвучало з вуст довгожительки Наталії Гошти. У свій поважний вік вона не перестає допомагати місцевим активістам збирати гуманітарні вантажі для наших воїнів, демонструючи приклад високого патріотизму та надихаючи на добрі справи. Волонтер, Озерський сільський голова  Віктор Семчук прийняв від неї хліб та від імені усіх учасників волонтерського руху подякував за її вагому участь.

за матеріалами Володимирецької рда


У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!