banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Засідання президії та позачергової 27 сесії 7 скликання

22лютого 2019 року відбулось пленарне засідання двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради В.Ковенька за участю голови райдержадміністрації Я.Березюка.  У сесійній залі зареєструвались 22 депутати.

1qe

Попередньо порядок денний було узгоджено на розширеному засіданні президії районної ради, за участю усіх депутатів, тому народні обранці були одностайними у прийнятті рішень.

3qt

2fg

Рішення ради приймалися відкритим поіменним голосуванням, результати якого є невід’ємною частиною протоколу сесії та оприлюднюються на сайті районної ради в день голосування.

1. Про Програму економічного та соціального розвитку Володимирецького району на 2019 рік.

2.   Про Програму підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ у Володимирецькому районі на 2019 - 2020 роки.

3. Про Програму дообладнання захисних споруд цивільного захисту у Володимирецькому районі.

4. Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району в комунальну власність територіальної громади міста Вараш.

5. Про районну   програму   покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних   новоутворень   на 2019 рік.

6.   ПронаданнязгодиКНП«ВолодимирецькаЦРЛ» насписанняосновнихзасобів.

7. Пронадання згоди на прийняття вартості виконаних робіт у спільну власність територіальних громад сіл, селищ району.

8.   Про зміну найменування та затвердження Статуту комунального закладу «Мистецька школа» Володимирецької районної ради в новій редакції.

9. Про встановлення (зміну) меж села Сварині Городецької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

10. Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району в комунальну власність територіальної громади села Хиночі.

11. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ району майна і споруд Степангородського НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ» та передачу їх на баланс відділу освіти.

12. Про внесення змін до  рішення районної ради від 07.06.2017 № 196 «Про здійснення закупівель товарів та послуг через систему  публічних електронних державних закупівель ProZorro».

13. Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2018 рік.

14.   Про внесення змін до районного бюджету Володимирецького району на 2019 рік.

15.   Різне.

По завершенню сесії очільники району побажали плідної співпраці аби спільно та злагоджено вирішувати усі питання на благо територіальних громад району. 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!