banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Пленарне засідання 28 сесії районної ради

12 квітня 2019 року відбулось пленарне засідання двадцять восьмої сесії районної ради під головуванням голови ради В.Ковенька. У сесійній залі зареєструвались 26 з 34 депутатів.

Попередньо порядок денний було розглянуто та узгоджено на спільному засіданні президії та бюджетної комісії районної ради.

До порядку денного увійшли питання:

1. Про звіт голови районної державної адміністрації щодо виконання Програми економічного та соціального розвитку Володимирецького  району на 2018 рік.

2.  Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року       № 453 «Про затвердження фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «Володимирецький РЦ ПМСД».

3.  Про районну соціальну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року.

4.  Про встановлення (зміну) меж села Каноничі Каноницької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

5.  Про встановлення (зміну) меж села Новаки Новаківської сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

6. Про Районну комплексну програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, на 2019-2022 роки.

7.   Про внесення змін до рішення районної ради від 30 березня  2018 року № 289 «Про Районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на період до  2022 року».

8.   Про затвердження районної Програми забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів шкільними автобусами у 2019 році.

9.  Про внесення змін до районного бюджету  Володимирецького району на 2019 рік.

10.   Різне.

Народні обранці були одностайними у прийнятті рішень. Рішення ради приймалися відкритим поіменним голосуванням, результати якого є невід’ємною частиною протоколу сесії та оприлюднюються на сайті районної ради в день голосування.

Пріоритетним у звіті голови райдержадміністрації є питання поточного та капітального ремонту доріг, це найболючіше з того, що турбує усіх мешканців району. Першочерговими стануть Антонівський та Суховільський напрямки.

Основна увага цього разу була прикута до проекту рішення про внесення змін до районного бюджету. Приємно зазначити, що виділено кошти та остаточно буде вирішено питання з будівництвом, ремонтом та модернізацією вбиралень по всіх загальноосвітніх закладах району. Прийняття Програми забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів шкільними автобусами у 2019 році сприятиме поповненню та оновленню парку шкільних автобусів та дасть змогу створити умови для забезпечення у сільській місцевості регулярного перевезення до місць навчання учнів і педагогічних працівників.

         Окремі депутати висловили думку щодо моніторингу на приклад пропорційного виділення коштів по кожній сільській раді, враховуючи кількість мешканців. В різному пригадали і туристичну галузь, що потребує більшої популяризації та заходів з реклами у соцмережах.


         На завершення очільники району побажали гарних великодніх свят та активного і свідомого вибору

президента у другому турі.


У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!