banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Оголошення Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

hh

Оголошення

Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи "Володимирецький інклюзивно-ресурсний центр" Володимирецької районної ради

Комунальною установою «Володимирецький інклюзивно-ресурсний центр» Володимирецької районної ради оголошується конкурс на призначення фахівців: вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога (тифлопедагога), вчителя-дефектолога (сурдопедагога), вчителя-дефектолога (олігофренопедагога) (далі фахівці ІРЦ).

Повне найменування:

– комунальна установа «Володимирецький інклюзивно-ресурсний центр» Володимирецької районної ради.

Юридична адресаінклюзивно-ресурсного центру:

–вулиця Шкільна, 2, смт Володимирець, Володимирецький район, Рівненська область, 34300

Найменування посад:

-вчитель-логопед – 1 ставка;

- вчитель-дефектолог (сурдопедагог) – 0,5 ставки;

- вчитель-дефектолог (тифлопедагог) – 0,5 ставки

- вчитель-дефектолог (олігофренопедагог) – 2 ставки;

Умови оплати праці:

- посади фахівців ІРЦ прирівнюються до посад педагогічних працівників спеціальних шкіл.

Кваліфікаційні вимоги до фахівців ІРЦ:

-вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія» за спеціалізацією логопеда, сурдопедагога, олігофренопедагога, тифлопедагога.

Претенденти, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають (особисто або поштою) до комунальної установи «Володимирецький інклюзивно-ресурсний центр» Володимирецької районної ради такі документи:

– копію паспорта громадянина України;

– письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

– копію трудової книжки;

– копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсному відборі, мають право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі 15 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору. У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається зазначена по поштовому штемпелі.

Документи, подані після закінчення встановленого строку, не розглядаються та повертаються особам, які їх подали.

Усі претенденти, які своєчасно подали документи для участі у конкурсі, письмово повідомляються про прийняте рішення щодо їх кандидатур не пізніше п’яти календарних днів з дати закінчення строку подання документів. У разі невідповідності наданих документів встановленим вимогам, претенденти на заміщення вакантних посад до конкурсного відбору не допускаються.

Дата проведення конкурсу 04 червня 2019 року за адресою: вул. Шкільна, 2, смт Володимирець, 34300 (перший поверх, актова зала).

За додатковою інформацією звертатись за адресою: вул. Шкільна, 2, смт Володимирець до практичного психолога комунальної установи «Володимирецький інклюзивно-ресурсний центр» Володимирецької районної ради Сніжко Наталії Антонівни, телефон: 068 485 38 53.

E-mail:volod_irz@ukr.net

 

 

 

 

 

 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!