banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


30 сесія сьомого скликання

 

 

 

 

 

07 серпня 2019 року відбулось розширене засідання президії та пленарне засідання тридцятої сесії районної ради під головуванням голови ради В.Ковенька. Попри відпускний період у сесійній залі таки зареєструвались 20 з 34 депутатів.

 

Попередньо порядок денний було розглянуто та узгоджено на спільному засіданні президії та бюджетної комісії районної ради.

 

До порядку денного увійшли питання:

 

1. Про затвердження районного плану заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення цілей сталого розвитку у Володимирецькому районі.

Доповідає: Караїмчук Іван Васильович – головний лікар КНП «Володимирецька ЦРЛ»

2. Про надання згоди на передачу майна з балансу КНП «Володимирецька ЦРЛ» на баланс КНП  «Володимирецький РЦ ПМСД».

Доповідає: Караїмчук Іван Васильович – головний лікар КНП «Володимирецька ЦРЛ»

3. Про надання згоди КНП «Володимирецька ЦРЛ» на списання основних засобів.

Доповідає: Караїмчук Іван Васильович – головний лікар КНП «Володимирецька ЦРЛ»

4. Про внесення змін до програми запобігання виникненню лісових і торф’яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на 2017-2021 роки.

Доповідає: Савсюк Руслан Васильович – начальник відділу надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства та енергоефективності управління будівництва та інфраструктури, надзвичайних ситуацій та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

5. Про Комплексну програму енергоефективності Володимирецького району на 2019-2025 роки.

Доповідає: Марковець Олександр Миколайович - начальник управління будівництва та інфраструктури, надзвичайних ситуацій та житлово-комунального господарства Володимирецької РДА.

6. Про затвердження списку присяжних Володимирецького районного суду Рівненської області.

Доповідає: Бова Анатолій Васильович – керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

7. Про внесення змін до рішення районної ради від 27 серпня 2015 року № 468 «Про нову редакцію Порядку безоплатного забезпечення ліками для амбулаторного лікування та безоплатного і пільгового зубопротезування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян Володимирецького району».

Доповідає: Волочнюк Олександр Васильович – директор КНП «Володимирецький РЦ ПМСД».

8.  Про внесення змін до рішення районної ради від 12 квітня 2019 року № 478 «Про затвердження фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «Володимирецький РЦ ПМСД».

Доповідає: Волочнюк Олександр Васильович – директор КНП «Володимирецький РЦ ПМСД».

9.  Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Володимирецький РЦ ПМСД».

Доповідає: Волочнюк Олександр Васильович – директор КНП «Володимирецький РЦ ПМСД».

10. Про внесення змін до районного бюджету Володимирецького району на 2019 рік.

Доповідає: Шикало Олена Єгорівна – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

11.  Різне.


Народні обранці були одностайними у прийнятті рішень. Рішення ради приймалися відкритим поіменним голосуванням, результати якого є невід’ємною частиною протоколу сесії та оприлюднюються на сайті районної ради в день голосування.

 

         Депутати, враховуючи рекомендації головного лікаря КНП «Володимирецька ЦРЛ» І.Караїмчука та директора КНП «Володимирецький РЦ ПМСД» О.Волочнюка, внесли правки в Порядок безоплатного забезпечення ліками для амбулаторного лікування та безоплатного і пільгового зубопротезування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян Володимирецького району, щоб спростити процедуру отримання рецептів для цієї категорії населення більш доступною, а не перетворювати в біганину по кабінетам.

 

         В різному увагу народних обранців було прикуто до ремонту доріг в районі, більша частина яких державного значення. Було наголошено що таки ця болюча тема зрушила з місця та висловлено побажання подальшого фінансування даної сфери. 


У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!