banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


31 сесія районної ради

20 вересня відбулось пленарне засідання тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання під головуванням  голови районної ради В.Ковенька. У сесійній залі зареєструвались 20 депутатів з 34 обраних.

Попередньо усі проекти рішень були детально опрацьовані на розширеному засіданні президії районної ради, тому депутати працювали злагоджено і були одностайними у прийнятті рішень.

Рішення ради приймалися відкритим поіменним голосуванням, результати якого є невід’ємною частиною протоколу сесії та оприлюднюються на сайті районної ради в день голосування.

На сесії було розглянуто та прийнято відповідні рішення з  питань:

 1. Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Володимирецька центральна районна лікарня».

2. ПронаданнязгодиКНП«ВолодимирецькаЦРЛ» насписанняосновнихзасобів.

3. Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної  допомоги» Володимирецької районної ради.

4.  Про затвердження програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги у Володимирецькому районі на 2020-2021  роки.

5.  Про призначення директора комунального підприємства «Аптека Полісся».

6.  Про затвердження змін до програми розвитку дорожнього господарства Володимирецького району на 2019-2022 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21 грудня 2018 року № 457.

7.  Про затвердження Програми розвитку книговидавничої справи, сприяння збільшенню випуску книжкової продукції місцевих авторів у Володимирецькому районі на 2019-2023 роки.

8. Про затвердження в новій редакції Програми забезпечення населення Володимирецького району засобами радіаційного та хімічного захисту, затвердженої рішенням районної ради від 06 травня 2011 року № 78.

9. Про звернення депутатів Володимирецької районної ради Рівненської області  до Кабінету Міністрів України, Рівненської обласної державної адміністрації щодо реконструкції дитячого садка під блок початкових класів села Кідри Володимирецького району Рівненської області

10. Про внесення змін до районного бюджету Володимирецького району на 2019 рік.

В різному було  піднято питання ремонту доріг району, було вирішено спрямувати субвенцію на районну програму дорожнього господарства на ремонт двох вулиць у с. Половлі. Також депутати внесли пропозицію розглянути на бюджетній комісії питання ведення первинного бухгалтерського обліку комунального закладу «Мистецька школа» Володимирецької районної ради, що вже піднімалося раніше.

Депутат районної ради Турчик В.Г. вкотре порушив питання щодо будівництва Кідерської школи, а Ординат В.А. – ремонту школи в с. Бишляк.

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!