banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Василь Ковенько бере участь у засіданні Правління Асоціації районних та обласних рад

Василь Ковенько бере участь у засіданні Правління Асоціації районних та обласних рад

Голова Володимирецької районної ради Василь Ковенько перебуває в Одесі, де бере участь у розширеному засіданні Правління Української Асоціації районних та обласних рад. Учасники зібрання планують розглянути та ухвалити низку організаційних рішень та обговорити актуальні для місцевого самоврядування ініціативи.

IMG-20190924-WA0001.jpg

Зокрема, серед пунктів порядку денного є питання стосовно подальшого розвитку реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, місцевих виборів на новій територіальній основі, проект бюджету на 2020 рік та пропозиції до нього. Також учасники заходу поділяться планами щодо подальшого впровадження децентралізації та співпраці з міжнародними партнерами.

IMG_5464-1024x682.jpg

Після засідання Правління УАРОР 25 вересня у Затоці розпочне роботу дводенна нарада-семінар «Актуальні питання реформування районного рівня». Її учасники розглянуть механізми формування нових спроможних районів, обговорять повноваження, які матимуть виборні органи на субрегіональному рівні. На порядку денному також - нормативне забезпечення децентралізації. За результатами наради-семінару учасники напрацюють резолюцію.

В рамках заходів Асоціації заплановані практикуми для керівників виконавчих апаратів обласних рад. Серед тем для обговорення: підвищення кваліфікації посадовців та зміни до Конституції України в частині правосуддя. Учасники цих зібрань також поділяться думками, як активізувати співпрацю між Секретаріатом Асоціації та виконавчими апаратами обласних рад.

Нагадаємо, що окрім голів районних, обласних рад та керівників виконавчих апаратів, участь у заходах УАРОР беруть посадовці центральних органів державної влади та експерти.

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!