banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Засідання президії районної ради

 

13 листопада 2019 року відбулось розширене засідання президії та постійних комісій районної ради. Насамперед, було розглянуто питання порядку денного тридцять третьої сесії сьомого скликання та внесено зміни до нього. А, саме:

 

1. Пронадання згоди на прийняття вартості виконаних робіт у спільну власність територіальних громад сіл, селищ району.

 

2.  Про затвердження Програми розвитку освіти Володимирецького району на 2019-2021 роки.

 

3.  ПронаданнязгодиКНП«ВолодимирецькаЦРЛ» насписанняосновнихзасобів.

 

4.  Про внесення змін до районної комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 липня 2016 № 91.

 

5.  Про закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району на праві оперативного управління завідділом освіти Володимирецької районної державної адміністрації.

 

6.   Про надання дозволу на списання бензогенератора асинхронного типу, який перебуває на балансі відділу освіти Володимирецької районної державної адміністрації.

 

7.   Про надання дозволу на списання екскаватора, який перебуває на балансі відділу освіти Володимирецької районної державної адміністрації.

 

8.  Про затвердження структури та штатної чисельності комунального закладу «Мистецька школа» Володимирецької районної ради.

 

9.  Про надання згоди на безоплатну передачу об’єкту нерухомого майна із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району.

 

10.  Про звернення депутатів Володимирецької районної ради Рівненської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності збереження адміністративно-територіальної одиниці.

 

11.  Про внесення змін до районного бюджету Володимирецького району на 2019 рік.

 

Додатково було запропоновано включити до порядку денного сесії питання «Про затвердження в новій редакції Програми забезпечення населення Володимирецького району засобами радіаційного та хімічного захисту, затвердженої рішенням районної ради від 06 травня 2011 року № 78».

 

Питання «Про звільнення від орендної плати виконавців шкільного харчування за  користування приміщеннями харчоблоків (їдалень),  овочесховищами, технологічним та холодильним обладнанням, які перебувають у власності територіальних громад сіл, селищ району та плати за теплопостачання» було виключено з порядку денного та спрямовано для додаткового вивчення та напрацювання пропозицій профільній постійній комісії районної ради.

 

         Левова частка питань президії стосувалась ремонту приміщень освітніх закладів, це утеплення фасадів, облаштування внутрішніх санвузлів, ремонт покрівлі та ін. Також, було доведено інформацію обласної державної адміністрації щодо розгляду звернення депутатів Володимирецької районної ради про включення до Програми економічного та соціального розвитку Рівненської області на 2020 рік об’єкту «Реконструкція дитячого садка під блок початкових класів села Кідри Володимирецького району».  

 

         Товариству «Регіон теплопостачання», що обслуговує цього опалювального сезону котельні КНП «Володимирецька ЦРЛ», було надано пільгу зі сплати орендної плати, в розмірі 50% від Методики розрахунку (приблизно 150 тис. грн. на рік), враховуючи значні фінансові вкладення в облаштування та ремонт котелень (відповідно до поданих розрахунків сума складає близько 1,5 млн. грн.)

 

         Депутат районної ради Бобрик О.О. повідомив щодо початку археологічних розкопок на території ПАТ «Рафалівський кар’єр» в с. Іванчі. Інформація шокує, на сьогоднішній день знайдено 14 останків людських скелетів, і це не остаточна цифра. Спеціалісти вже  повідомляють про насильницьку смерть, щось конкретніше буде відомо після детального дослідження, і звісно ж останки потребують належного перепоховання.

 

 

 

 

 

 

 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!