banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


33 сесія районної ради

15 листопада відбулось пленарне засідання тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання під головуванням  голови районної ради В.Ковенька. У сесійній залі зареєструвались 27 депутатів.

Попередньо порядок денний було узгоджено на розширеному засіданні президії районної ради.

Рішення ради приймалися відкритим поіменним голосуванням, результати якого є невід’ємною частиною протоколу сесії та оприлюднюються на сайті районної ради в день голосування.

На сесії було розглянуто та прийнято відповідні рішення з  питань:

 1. Про надання згоди на прийняття вартості виконаних робіт у спільну власність територіальних громад сіл, селищ району.

2.  Про затвердження Програми розвитку освіти Володимирецького району на 2019-2021 роки.

3.  Про надання згоди КНП«ВолодимирецькаЦРЛ» на списання основних засобів.

4.  Про внесення змін до районної комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 липня 2016 № 91.

5.  Про закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району на праві оперативного управління завідділом освіти Володимирецької районної державної адміністрації.

6.   Про надання дозволу на списання бензогенератора асинхронного типу, який перебуває на балансі відділу освіти Володимирецької районної державної адміністрації.

7.   Про надання дозволу на списання екскаватора, який перебуває на балансі відділу освіти Володимирецької районної державної адміністрації.

8.  Про затвердження структури та штатної чисельності комунального закладу «Мистецька школа» Володимирецької районної ради.

9.  Про надання згоди на безоплатну передачу об’єкту нерухомого майна із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району.

10.  Про звернення депутатів Володимирецької районної ради Рівненської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності збереження адміністративно-територіальної одиниці.

11.  Про затвердження в новій редакції Програми забезпечення населення Володимирецького району засобами радіаційного та хімічного захисту, затвердженої рішенням районної ради від 06 травня 2011 року № 78.

12.   Про надання пільги з орендної плати ТОВ «Регіон теплопостачання».

13.  Про внесення змін до районного бюджету Володимирецького району на 2019 рік.

В різному директор КНП «Володимирецький РЦ ПМСД» О.Волочнюк розповів про результати роботи «первинки», спеціалізовану допомогу, матеріальне забезпечення амбулаторій та проблеми, з якими доводиться стикатися.

Депутат О.Бобрик ознайомив усіх присутніх щодо проведених археологічних розкопок в кар’єрі, поблизу с. Іванчі, та знайдені останки 14 людських скелетів, ймовірно, похованих у декілька етапів. Український інститут національної пам’яті обіцяє узяти на себе перепоховання останків.

На завершення представник відділення поліції повідомив про початок конкурсу на вакантні посади дільничних офіцерів поліції та поліцейських секторів реагування патрульної поліції.Детальні умови конкурсу за телефоном 0673624080 або 0978124179 та за посиланням нижче (тут же можна  заповнити електронні анкети для участі) 

https://nabir.np.gov.ua/index.php

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!