banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


34 сесія районної ради

20 грудня 2019 року відбулось розширене засідання президії та пленарне засідання тридцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання під головуванням голови ради В.Ковенька. У сесійній залі зареєструвалось 22 депутата.

До порядку денного увійшли питання:

1. Про затвердження районної Програми впровадження пробації у Володимирецькому районі на 2019-2021 роки.

2. Про Програму забезпечення депутатської діяльності депутатів Володимирецької районної ради на 2020  рік.

3.  Про план роботи районної ради на  2020 рік.

4.  Пропередачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району у власність сільських територіальних громад.

5.   Пропередачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району у власність територіальної громади сіл Воронки, Луко.

6.  Про внесення змін до районної цільової Програми по наданню допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території району та отримують програмний гемодіаліз на 2017 – 2020 роки.

7.   Про  Програму  економічного та соціального розвитку Володимирецького району на 2020 рік.

8.  Про   Порядок безоплатного забезпечення ліками для амбулаторного лікування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян Володимирецького району.

9. Про районну Програму матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції, учасників операції об’єднаних сил, мобілізованих осіб та осіб, які зараховані на військову службу за контрактом  у Збройні Сили України на 2020 рік.

10.  ПронаданнязгодиКНП«ВолодимирецькаЦРЛ» насписанняосновнихзасобів.

11.  Про Програму харчування дітей дошкільного та шкільного віку закладів освіти Володимирецького району на 2020 рік.

12.  Про розмір виплат на харчування дітей дошкільного та шкільного віку у закладах освіти Володимирецького району на 2020 рік.

13.  Про внесення змін до рішення Володимирецької районної ради від 20 вересня 2019 року № 514 «Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної  допомоги» Володимирецької районної ради.

14.  Про внесення змін до районного бюджету Володимирецького району на 2019 рік.

15.   Про місцевий  бюджет Володимирецького району на 2020 рік

Народні обранці були одностайними у прийнятті рішень. Рішення ради приймалися відкритим поіменним голосуванням, результати якого є невід’ємною частиною протоколу сесії та оприлюднюються на сайті районної ради в день голосування.

Питання «Про встановлення базової величини для розрахунку орендної плати для організаторів шкільного харчування за користування приміщеннями харчоблоків (їдалень), овочесховищами, технологічним та холодильним обладнанням, які перебувають у власності територіальних громад сіл, селищ району» було виключено з порядку денного та спрямовано для додаткового вивчення та напрацювання пропозицій.  

Голова районної ради В.Ковенько та голова райдержадміністрації А.Рижий привітали усіх з новорічними та різдвяними святами, побажали, насамперед, миру, злагоди, добробуту, здоров’я,  плідної співпраці аби спільно та злагоджено шукати компромісні вирішення усіх питань на благо територіальних громад району.

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!