banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


37 сесія сьомого скликання

30 квітня відбулось пленарне засідання тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання під головуванням  голови районної ради В.Ковенька. У сесійній залі зареєструвались 18 депутатів.

Попередньо порядок денний було узгоджено на розширеному засіданні президії районної ради.

Рішення ради приймалися відкритим поіменним голосуванням, результати якого є невід’ємною частиною протоколу сесії та оприлюднюються на сайті районної ради в день голосування.

На сесії було розглянуто та прийнято відповідні рішення з  питань:

1.   Про звіт голови районної ради про  діяльність у 2019 році.

 

2.  Про звіт голови районної державної адміністрації щодо виконання Програми економічного та соціального розвитку Володимирецького  району на 2019 рік.

3.  Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району у власність територіальної громади сіл Городець, Велихів, Сварині Кричильської об’єднаної територіальної громади.

4.   Про затвердження змін до  районної програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2016 - 2020 роки.

5.  Про внесення змін до  Рішення Володимирецької районної ради від 26 жовтня 2018 року № 418 «Про затвердження районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Володимирецька центральна районна лікарня» Володимирецької районної ради на 2018­2022 роки».

6.   Про внесення змін до районної цільової Програми по наданню допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території району та отримують програмний гемодіаліз на 2017 – 2020 роки.

7. Про внесення змін до районного бюджету Володимирецького району на 2020 рік.

В різному директор КНП «Володимирецький РЦ ПМСД» О.Волочнюк  інформував щодо ситуації із запобігання поширенню, діагностики та лікування на території Володимирецького району COVID-19 та рекомендував дотримуватись карантинних заходів, які є дієвими, для прикладу захворюваність на ГРВІ, порівняно з минулим роком, зменшилась у 2,5 рази.

Депутат районної ради О.Бобрик повідомив інформацію, що склалась навколо перепоховання останків воїнів ОУН-УПА.

На завершення голова райдержадміністрації А.Рижий озвучив інформацію про   продовження обмежувальних заходів щодо протидії розповсюдженню коронавірусу на травневі свята.

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!