banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


38 сесія районної ради 7 скликання

10 липня відбулось пленарне засідання тридцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради В.Ковенька. В сесійній залі зареєстровано 25 з 34 депутатів.

Попередньо усі питання були розглянуті на розширеному засіданні президії  районної ради, тому, народні обранці були одностайними в прийнятті рішень. 

Рішення ради приймалися відкритим поіменним голосуванням, результати якого є невід’ємною частиною протоколу сесії та оприлюднені на сайті районної ради в день голосування.

Рішення було прийнято з питань:

1. Про делегування відділу освіти Володимирецької районної державної адміністрації повноважень Володимирецької районної ради.

2.  Про внесення змін до рішення районної ради від 22.09.2016 №102 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району».

3.  Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в оперативне управління КНП «Володимирецька ЦРЛ».

4. Про припинення  комунального підприємства «Аптека Полісся» шляхом ліквідації.

5.  Про схвалення звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр - Міністра України щодо недопустимості перегляду мовного законодавства.

6.  Про надання дозволу на розроблення  Схеми землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель на території Володимирецької селищної ради Володимирецького району Рівненської області (внесення змін).

7.  Про делегування повноважень управлінням та відділам Володимирецької районної державної адміністрації.

8. Про внесення змін до районного бюджету Володимирецького району на 2020 рік.

Голова районної ради Василь Ковенько та голова райдержадміністрації Анатолій Рижий подякували депутатам за роботу в проведенні сесії.

 

 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!