banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!!! РОБОТОДАВЦЮ НА ЗАМІТКУ

Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ      ПОВІДОМЛЕННЯ

 

ДО УВАГИ

РОБОТОДАВЦІВ !

 

         РОБОТОДАВЦЮ НА ЗАМІТКУ

         “Кабінет страхувальника” — швидкий та зручний спосіб отримання інформації та послуг на веб-порталі Пенсійного фонду України. Тут роботодавець може переглянути дані звітності щодо сплати ЄСВ, самостійно отримати електронні довідки щодо працівників (найманих осіб), їхнього страхового стажу та розміру заробітної плати для здійснення розрахунків виплат за лікарняними листками тощо.

         Якщо є порушення прав працівників, у кабінеті відображається інформація, скільки застрахованих осіб з вини роботодавця не одержали зарахування певного періоду до страхового стажу.

         Не звертаючись до відділів обслуговування громадян Пенсійного фонду України щодо надання довідок про страховий стаж та розмір заробітної плати, роботодавець може зробити цю процедуру самостійно в “кабінеті страхувальника” та надати всю необхідну інформацію своїм працівникам.

         Аби стати користувачем е-кабінету роботодавця, потрібно увійти на веб-портал Пенсійного фонду України , використовуючи кваліфікований електронний підпис; через  BankID за допомогою мобільного додатку “Пенсійний фонд”.

         Ознайомитись з детальною інструкцією щодо реєстрації можна за посиланням https://portal.pfu.gov.ua  в інформаційному полі головного меню “Як зареєструватись” або з відеоінструкцією по користуванню особистим кабінетом веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України за посиланням https://youtu.be/Z4A4B6bdgDg.

Начальник Володимирецького відділу

обслуговування громадян (сервісний центр)                       Ірина БОВА

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!