banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Засідання постійних комісій районної ради

14 та 15 листопада відбулися засідання постійних комісій районної ради. Депутати розглянули питання порядку денного, внесли поправки та доповнення. Найбільше питань виникло в ході обговорення питання «Про реорганізацію Рафалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-інтернат».

         Увазі депутатів були запропоновані проекти рішень: «Про програму рятування людей на водних об’єктах Володимирецького району на 2013-2017 роки, «Про районну цільову соціальну програму забезпечення пожежної безпеки на 2012-2015 роки», Про хід виконання рішення районної ради від 25 лютого 2010 року № 464 «Про районну програму «Ветеран» на 2010-2013 роки», «Про районну цільову програму щодо реалізації Конвенції про права інвалідів на період до 2020 року».

         Розглянуто ряд питань, що стосуються майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, якому депутати традиційно приділяють чимало уваги. Це питання: «Про реорганізацію фельдшерсько-акушерського пункту с.Довговоля», «Про надання згоди КЗ «Володимирецька ЦРЛ» на списання та передачу основних засобів», інші.

         Депутатський корпус розглянув земельні питання, актуальні для мешканців району. Загалом усі питання були детально обговорені та проаналізовані, доповнення та рекомендації будуть враховані у проектах рішень, які виноситимуться на розгляд шістнадцятої сесії районної ради шостого скликання, що відбудеться 23 листопада о 10.00 годині в сесійній залі.

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!