banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Зі святом 8-го березня!

Дорогі наші жінки!

Представниці прекрасної половини людства!

Від депутатського корпусу Володимирецької районної ради прийміть сердечні вітання з чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Дозвольте від чоловіків усіх територіальних громад району засвідчити Вам нашу шану і любов та скласти велику подяку за добро і ніжність, чарівність і витримку, за наполегливу працю на благо рідного краю та України в цілому.

Ми по-доброму заздримо Вашому вмінню допомагати всім, хто потребує уваги та опіки, віддавати ближнім тепло своїх сердець і душевну щедрість, зберігаючи попри всі житейські труднощі неповторну привабливість і вроду.

Тож нехай у кожному жіночому серці завжди палає вогник любові, надії і приязні до людей, а в кожній родині буде міцне здоров’я, тепло, затишок та радість.

Від щирого серця бажаємо Вам поваги від колег, добра від людей, радості від дітей та щирого кохання, міцного здоров’я і родинного добробуту.

Нехай кожна з Вас щодня відчуває себе єдиною і неповторною, а здійснення Ваших мрій і бажань буде високою метою для всіх справжніх чоловіків!

З нагоди свята, 7 березня відбулося відзначення кращих жінок району в номінації «Жінка року». Голова райради В.Ковенько та голова райдержадміністрації В.Ткачук вручили номінантам грамоти та квіти, висловили щирі побажання здоров’я, радості, кохання.

Дорогі жінки, справжні патріоти нашої землі! Нам, чоловікам, можна багато в чому повчитися у Вас. Вам більше властиві виваженість і поміркованість у всіх справах, у Вас підвищене почуття відповідальності. Низький уклін і щире спасибі Вам за це!

Цього передсвяткового дня, як і завжди, щиро бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров'я, успіхів у вашій основній роботі, величезного жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з Вами завжди будуть лише гідні люди, а кожен день вашого життя дарує Вам сонячне тепло і радість. Хай ніколи не зрадить вас доля!

Нехай цей весняний день завжди дарує вам тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів. Бажаємо вам, дорогі наші мами і сестри, дружини, бабусі, онучки і доні, міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, добра й упевненості у своїх силах, розуміння, кохання та вірності ваших близьких.


У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!