banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


На фестивалі "Бурштиновий шлях" танцювали, продавали чорниці та мацик

Четвертий рік поспіль прихильники етнорозваг приїждають на Рівненщину, аби три дні насолодитися місцевим колоритом на фестивалі "Бурштиновий шлях".

"Бурштиновий шлях - 2013" не став винятком. Душевні співи поліських пісень, всенародні танці, смачні страви та міцні напої домашнього виробництва - спробувати все це на смак, на рух та на слух змогли гості фесту.Так само як і роздивитися та придбати товар з символічних вітрин. Різноманітні вишиванки та рушники, як з ручною, так і з машинною вишивкою (навіть шкарпетки з національними візерунками), різьблені предмети та ляльки ручної роботи тут продавали самі майстри.Так само, як і бурштин. Вартість виробів із сонячного каменю традиційно була різною. Найдешевший браслет можна було придбати за 10 гривень, а от вартість картин, встелених бурштиновою крихтою, залежить від розмірів.Не обійшлося цьогоріч і без традиційного поліського мацика (інша назва «Поліське чудо») — сиров'ялена свинина у кендюху, що готувалась лише в деяких районах Полісся). Його поліські господині продавали по 250 гривень за кілограм.
Продавали тут і чорниці, хоч у лісах навколо їх можна було зібрати безкоштовно.Серед родзинок фестивалю - відразу два місця проведення. Цього року "Бурштиновий шлях" фестивалив на станціях Володимирець і Хиночі.

Нагадаємо, фестиваль майже щороку змінює прописку, пересуваючись уздовж станцій маршруту вузькоколійки "Антонівка - Зарічне".

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!