banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Нарада з питань захисту конкуренції

11 жовтня 2013 року відбулася нарада з питань захисту конкуренції в Володимирецькому районі за участю голови районної ради, голови райдержадміністрації, депутатів районної ради, голів сільських та селищних рад, правоохоронних органів, представників суб’єктів господарювання, малого та середнього бізнесу, громадських організацій та ЗМІ. Передував нараді особистий прийом, що здійснював голова Рівненського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Боденчук Віктор Миколайович.

В своєму звіті Віктор Миколайович зазначив, що найбільш поширеною категорією правопорушень залишається зловживання монопольним становищем. Наступною за чисельністю групою є антиконкурентні дії державних органів. Основними ринками, на яких виявлені порушення законодавства про захист економічної конкуренції, були соціально важливі ринки: житлово-комунального господарства, агропромислового комплексу, паливно-енергетичного комплексу, охорони здоров’я, адмінпослуг, послуг землевпорядкування. Органами Антимонопольного комітету України  було надано  рекомендації щодо вжиття заходів, спрямованих на обмеження монополізму, розвиток конкуренції та запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції. 

Головними завданнями було визначено здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції на засадах рівності суб’єктів господарювання перед законом та пріоритету прав споживачів, запобігання, виявлення і припинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції; контроль за концентрацією, узгодженими діями суб’єктів господарювання та регулювання цін (тарифів) на товари що виробляються (реалізуються) суб’єктами природних монополій.

На нараді було також обговорено порядок погодження органами влади та місцевого самоврядування проектів рішень з Рівненським обласним ТВ АМКУ, висвітлено питання додержання вимог конкурентного законодавства при наданні адміністративних та супутніх адміністративним послуг. Директор Рівненської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Колганов Валерій Анатолійович зупинився на питаннях практичної роботи Рівненської дирекції УДППЗ «Укрпошта» з надання адміністративних та супутніх адміністративним послуг, розповів про спрощений доступ до адмінпослуг через відділення зв’язку.

Присутні висловили надію на плідну співпрацю та записали адресу та контактні телефони: 33028 м. Рівне, вул. Остафова, 27,  (0362) 62-04-32 E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  


У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!