banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Голова райдержадміністрації Володимир Ткачук відвідав ветеранів Великої Вітчизняної війни

Голова райдержадміністрації Володимир Ткачук відвідав ветеранів Великої Вітчизняної війни

28 жовтня з нагоди відзначення 69-річниці визволення України  від фашистських загарбників голова райдержадміністрації Володимир Ткачук провів зустріч з головою районної ради ветеранів війни, праці та ЗСУ Іларіоном Дяком та активом ветеранської організації. Під час зустрічі Володимир Ткачук акцентував увагу присутніх на тому, що завданням кожного сьогодні є вшанування вічного подвигу Захисників Вітчизни, і ми не маємо права забувати гірку правду страшної війни. Крім того,  висловив велику подяку ветеранам за їх героїзм, мужність та самопожертву в ім'я України.

Так, з нагоди визначної  дати голова райдержадміністрації Володимир Ткачук відвідав учасників бойових дій та інвалідів Великої Вітчизняної війни,  що проживають у смт Володимирець, подарував квіти та вручив цінні подарунки. Очільник району зазначив, що на виконання завдань Президента України районна влада докладає всіх зусиль, аби ветеранам війни жилося комфортно, а соціальний та медичний захист був організований на належному рівні.

На Володимиреччині сьогодні проживає 2034 ветеранів війни, з них: 179 учасників бойових дій (27 учасники бойових дій  Великої Вітчизняної війни), 77 інвалідів війни (35 інваліди Великої Вітчизняної війни), 1569 учасники війни, 209  членів сімей загиблих та померлих ветеранів війни.

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!