banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Мікропроектні пропозиції на стадії завершення

Нагадаємо, що Володимирецький район є учасником другої фази проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2». У його межах місцева влада і громади чотирьох сільських рад району співпрацюють над вирішенням конкретних проблем територіальної громади. Зокрема сьогодні, 19 березня, відбулося засідання робочої групи, основним питанням порядку денного якого було звітування ГО про завершення написання мікропроектних пропозицій.

Розроблення мікропроектних пропозицій на стадії завершення. Мешканці сіл, які беруть участь в Проекті поступово отримують досвід самостійного розвитку та господарської діяльності на принципах «підтримки органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування».

Учасники засідання висловили головні труднощі із підготовкою мікро проектів. До них варто віднести сам процес співфінансування, до якого громада ставиться з недовірою. Найкраще у написання МПП проявили себе великоцепцевицька та воронківська громади. Вони близькі до завершення. Довговільська громада затрималась з висновками технічної експертизи а балаховицька зупинилась на стадії виготовлення державного акта на землю та свідоцтва на право власності, що гальмує виготовлення подальшої документації.

Начальник фінуправління Олена Шикало внесла роз’яснення з фінансових питань, продемонструвавши на конкретних прикладах ланцюжок руху коштів з самого початку і до завершення реалізації проекту. Олександр Марковець – в.о. начальника відділу будівництва, розвитку інфраструктури, житлово-комунального господарства та енергозбереження, наголосив на чіткому дотриманні всіх рекомендацій, розшифровці підписів, наявності печаток та виправленні всіх недоліків, аби уникнути повернення документів і тим самим продовжити їхній рух по усіх сходинках. Петро Вакуліч – перший заступник голови РДА, заступник голови Форуму місцевого розвитку, підсумовуючи засідання, вказав на конкретні недоліки та закликав до активнішої співпраці.

До кінця квітня оформлення всієї документації має дійти завершення для вирішення питань фінансування та початку реалізації проектів вже цього року.


У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!