banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Реєстрація рішень 9 сесії 7 скликання


9 СЕСІЯ   29   листопада    2016 року

 

115.  Про районну програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016 – 2018 роки.

 

116.   Про затвердження районної програми ліквідації та недопущення    захворювання африканської    чуми   свиней   у Володимирецькому   районі.

 

117. Про внесення змін до Cтатуту комунального закладу «Володимирецький РЦ ПМСД» Володимирецької районної ради.

 

118.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,3885 га, що відводиться в оренду строком на 7 років для ведення фермерського господарства  громадянину Хмаруку Олегу Дем’яновичу на території Балаховицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

 

119. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,8808 га, що відводиться в оренду строком на 7 років для ведення фермерського господарства  громадянину Хмаруку Олегу Дем’яновичу на території Балаховицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

 

120. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 2,7232 га, що відводиться в оренду строком на 7 років для ведення фермерського господарства  громадянину Хмаруку Олегу Дем’яновичу на території Балаховицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

 

121. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 2,8366 га, що відводиться в оренду строком на 7 років для ведення фермерського господарства  громадянину Хмаруку Олегу Дем’яновичу на території Балаховицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

 

122. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 3,3832 га, що відводиться в оренду строком на 7 років для ведення фермерського господарства  громадянину Хмаруку Олегу Дем’яновичу на території Балаховицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

 

123. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 4,7949 га, що відводиться в оренду строком на 7 років для ведення фермерського господарства  громадянину Хмаруку Олегу Дем’яновичу на території Балаховицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

 

124. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,4050 га, що відводиться в оренду строком на 7 років для ведення фермерського господарства  громадянину Хмаруку Олегу Дем’яновичу на території Балаховицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

 

125. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 6,2816 га, що відводиться в оренду строком на 7 років для ведення фермерського господарства  громадянину Хмаруку Олегу Дем’яновичу на території Балаховицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

 

126. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 23,3836 га, що відводиться в оренду строком на 7 років для ведення фермерського господарства  громадянину Хмаруку Олегу Дем’яновичу на території Балаховицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

 

127. Про надання дозволу на розроблення  Схеми землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань  використання та охорони земель на території  Балаховицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області (внесення змін).

 

128. Про автономізацію закладів  освіти Володимирецького району.

 

129. Про затвердження списку присяжних Володимирецького районного суду Рівненської області.

 

130. Про звернення депутатів, щодо розроблення обласної програми належного відзначення пам’ятних, патріотичних дат боротьби українців за відновлення Української держави.

 

131. Про звернення депутатів до Верховної Ради України та Президента України, щодо неприпустимості виборів на окупованій частині Донбасу.

 

132. Про роботу Володимирецької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

 

133. Про районну комплексну цільову програму надання пільг окремим категоріям населення Володимирецького району на 2016-2018 роки.

 

134. Про внесення змін до Cтатуту комунального закладу «Володимирецька центральна районна лікарня» Володимирецької районної ради Рівненської області.

 

135. Про Програму забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи у Володимирецькому районі на 2016 – 2020 роки.

 

136. Про Програму поліпшення сервісу обслуговування платників податків та збільшення надходжень до місцевих бюджетів Володимирецького району на 2016-2018 роки».

 

137. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

 

138. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок загальною площею 0,0072 га, що відводяться в оренду обслуговуючому кооперативу «Садівничо-дачне товариство «Здоров’я 1988-2»» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії на території Старорафалівської сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

 

139. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,5000 га, яка відведена в оренду  ПАТ «Укрнафта» для розміщення та експлуатації транспортних послуг  та допоміжних операцій (для господарської діяльності по функціонуванню та обслуговуванню автозаправної станції (АЗС)) на території Полицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

 

140. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 24,6518 га, яка надана в оренду  ДП «Регіон-Інвест» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Полицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

 

141. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,5993 га, яка надана в оренду  ДП «Регіон-Інвест» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Полицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

 

142. Про внесення змін до рішення районної ради від 04 березня 2016 року     61  «Про реформування друкованого засобу масової інформації «Володимирецький вісник» та редакції газети «Володимирецький вісник», засновниками яких є Володимирецька районна рада».