banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Реєстрація рішень 14 сесії районної ради 7 скликання

14 сесія – 28 липня 2017 року

 

206.  Про погодження  розміру плати батьків за навчання у комунальному закладі «Володимирецька дитяча школа мистецтв» Володимирецької районної ради.

 

     207.  Про погодження встановлення розміру плати батьків за навчання у класах, що працюють на засадах самоокупності у комунальному закладі «Володимирецька дитяча школа мистецтв» Володимирецької районної ради.

 

     208.  Про  погодження розміру плати батьків за навчання у комунальному закладі «Рафалівська дитяча музична школа» Володимирецької районної ради.

 

209.  Про надання згоди на прийняття майна із власності територіальної громади Новаківської сільської ради у спільну власність територіальних громад сіл, селищ району.

 

210.  Про внесення змін до районної програми ліквідації та недопущення    захворювання африканської    чуми   свиней   у Володимирецькому   районі.

 

211.  Про внесення змін до  рішення районної ради від 07.06.2017 № 196 «Про здійснення закупівель товарів та послуг через систему  публічних електронних державних закупівель ProZorro».

 

212.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки кадастровий номер 5620881200:06:043:0141 площею 0,1540 га, яка передана в оренду ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «Київстар» для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку на території Більськовільської сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

 

213.  Про  внесення змін  до Програми  економічного та соціального розвитку Володимирецького району на 2017 рік.

 

214.  Про зміну місцезнаходження музею «Історії вузькоколійної залізниці та поліського краю» комунального закладу «Володимирецький районний історичний музей» Володимирецької районної ради.

 

215.  Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

216.  Про надання дозволу на передачу електрообладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ  району у  власність ПрАТ «Рівнеобленерго».

 

217.  Про надання згоди на відчуження шляхом продажу майна  спільної власності територіальних громад сіл, селищ, району.

 

218. Про надання згоди РКП «Архітектурно-планувальне бюро» Володимирецької районної ради на списання основних засобів.

 

219.  Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у власність територіальної громади сіл Більська Воля, Рудка,Кругле, Березина.

 

220.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 0,9440 га, яка відводиться в оренду терміном на 7 (сім) років шляхом продажу прав оренди на земельних торгах (аукціоні) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Лозківської сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

 

221.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 1,7969 га, яка відводиться в оренду терміном на 7 (сім) років шляхом продажу прав оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Старорафалівської сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

 

222.  Про проведення конкурсу на кращий проект опорної школи.

 

223.  Про звернення  депутатів районної ради.