banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення № 411 Про зміни до районної цільової соціальної програми підтримки сім’ї до 2016 року

У  К  Р  А  Ї  Н  А

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

(шосте скликання)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

  від  04 грудня   2014 року                                                             № 411

 

Про зміни до  районної  цільової соціальної

програми підтримки сім’ї до  2016 року

        

 

На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 15 жовтня 2014 року № 220  «Про зміни до районної цільової  соціальної програми підтримки сім’ї до 2016 року», керуючись  ст.44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою соціального захисту учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в атитерористичній операції, та їх сімей, соціальної реабілітації зазначених осіб, які брали участь в антитерористичній операції, враховуючи суспільно-політичну ситуацію в Україні, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

вирішила:

1.Схвалити зміни до   районної цільової соціальної програми  підтримки сім’ї  до 2016 року (далі-Програма), схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 07 жовтня 2013 року №та затвердженої  рішенням районної ради    від 08 листопада 2013 року № 321. 

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації при  формуванні  районного  бюджету  на відповідні роки передбачити  видатки  на  здійснення  заходів Програми  в межах наявних фінансових ресурсів. 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, гуманітарної політики, у справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів районної ради (А. Бова). 

Голова ради                                                                      В.Ковенько

 Зміни до програми

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!