banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення № 415 Про порядок фінансування видатків з районного бюджету у І кварталі 2015 року до прийняття рішення районної ради “Про районний бюджет на 2015 рік”

                                              У К Р А Ї Н А

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

/ шосте  скликання / 

Р І Ш Е Н Н Я        

від 04 грудня 2014 року                                                        № 415 

Про порядок фінансування видатків

з  районного бюджету у І кварталі 2015 року

до прийняття рішення районної ради

“Про районний бюджет на 2015 рік”

 

Керуючись статтею 79 Бюджетного кодексу України, з метою забезпечення безперебійного фінансування видатків з районного бюджету у 2015 році до затвердження районного бюджету на 2015 рік, за погодженням з президією та постійними комісіями районної ради, районна рада 

в и р і ш и л а : 

1.Районній державній адміністрації здійснювати видатки з районного бюджету  лише  на цілі,  визначені у рішенні про районний бюджет на 2014 рік.

При цьому щомісячні видатки не можуть перевищувати 1/12 обсягу видатків, визначених рішенням районної ради про бюджет на 2014 рік, крім витрат спеціального фонду, порядок фінансування яких передбачено частиною  четвертою статті 23 Бюджетного кодексу України.                    

До прийняття  рішення  про районний  бюджет  на  2015 рік заборонити проводити  капітальні  видатки.

2.:

     Проводити за рахунок резервного фонду районного бюджету капітальні видатки та надання інших субвенцій місцевим бюджетам на здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій відповідно до Порядку використання коштів резервного фонду бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 29 березня 2002р. № 415.

      За погодженням  з постійною комісією з питань бюджету, фінансів та податків  районної ради  протягом І кварталу 2015 року здійснювати внесення змін до доходів та видатків районного бюджету за рахунок міжбюджетних трансфертів з державного та інших місцевих бюджетів, розподіл та перерозподіл обсягів субвенцій між місцевими бюджетами.

     Отримувати позички в управлінні Державної казначейської служби України в області на покриття тимчасових касових розривів, що можуть виникати під час виконання загального фонду районного бюджету, в частині фінансування захищених статтей його видатків.

     3. Установити, що перерозподіл бюджетних призначень у межах загального обсягу головного розпорядника коштів районного бюджету за функціональною класифікацією, окремо по загальному та спеціальному фондах, що призводить до зміни затверджених бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах, здійснюється фінансовим управлінням районної державної адміністрації за погодженням із комісією районної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

     Надати право фінансовому управлінню райдержадміністрації у процесі  виконання  районного бюджету у виняткових випадках за обгрунтованим поданням головного розпорядника коштів районного бюджету здійснювати перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах загального обсягу його бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах.

Надати право фінансовому управлінню райдержадміністрації при внесенні змін та доповнень до бюджетної та відомчої класифікації приводити у відповідність до неї доходи і видатки районного  бюджету.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну

комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та податків ( Романов В.О.).

 

Голова ради                                                              В.Ковенько 

 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!