banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення № 417 Про передачу майна, виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення її експертизи

У К Р А Ї Н А

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шосте скликання) 

 Р І Ш Е Н Н Я

від 04 грудня 2014 року                                                                    № 417 

Про передачу майна, виготовлення

проектно-кошторисної документації

та проведення її експертизи 

Відповідно до статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення районної ради від 11 жовтня 2013 року № 313 «Про  перелік  та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ  району», за погодженням з президією та постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1.Передати із балансу комунального закладу «Володимирецька центральна районна лікарня» Володимирецької районної ради Рівненської області на баланс комунального закладу «Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Володимирецької районної ради будівлю неврологічного (ЛОР) відділення, інвентарний номер 01000005, яке розташоване за адресою: Рівненська область, смт. Володимирець, вул. Грушевського, 39. Процедуру приймання-передачі зазначеного майна провести відповідно до чинного законодавства.

2.Доручити головному лікарю комунального закладу «Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Володимирецької районної ради виготовити проектно-кошторисну документацію щодо проведення капітальних ремонтів та провести її державну експертизу у встановленому порядку на об’єкти нерухомого майна, що перебувають у власності територіальних громад сіл, селищ району на балансі комунального закладу «Володимирецька центральна районна лікарня» Володимирецької районної ради Рівненської області, та які включені до програм та проектів, на які спрямовуються кошти Європейського Банку Реконструкції та Розвитку у 2014-2016 роках.

3.Виготовлення проектно-кошторисної документації щодо проведення будівельних робіт та проведення її державної експертизи провести за рахунок бюджетних коштів комунального закладу «Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Володимирецької районної ради.

4.Проектно-кошторисну документацію після її виготовлення прийняти на баланс комунального закладу «Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Володимирецької районної ради.

5.Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії районної ради з економічних питань та комунальної власності  (Сиротюк П.М.). 

Голова районної ради                                                                 В.Ковенько

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!