banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення № 438 Про оплату відрядних депутатам районної ради шостого скликання у 2015 році

 

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

(Шостого скликання)

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 21 січня 2015 року                                                           438

 

Про оплату відрядних

депутатам районної ради

шостого скликання у 2015 році

 

 

Відповідно до ст. 49 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 32 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», постанови Кабінету Міністрів України від 02 лютого 2011 року № 98 «Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримаються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів», за погодженням з президією та постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1.Оплату відрядних депутатам районної ради шостого скликання у 2015 році проводити відповідно до чинного законодавства в разі участі їх у роботі пленарних засідань сесій ради та «Дні депутата».

 

2.Рішення районної ради від 31.01.2014 року № 342 «Про оплату відрядних депутатам районної ради шостого скликання у 2014 році» вважати таким, що втратило чинність.

 

3.Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії районної ради з питань бюджету,  фінансів та податків    (Романов В.О.).

 

 

            Голова ради                                                            В.Ковенько

 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!