banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення № 435 Про розмір виплат на харчування дітей дошкільного та молодшого шкільного віку

 

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

(Шосте скликання)

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 від  21 січня  2015 року                                                            № 435

 

Про розмір виплат на харчування дітей

дошкільного та молодшого шкільного віку

 

Відповідно до статей 2, 4, 6 Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», статті 2 Закону України «Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи», статей 1, 22, 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», статті 25 Закону України «Про освіту» та згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 1992 року № 258 «Про норми харчування та часткову компенсацію вартості продуктів для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» із змінами та доповненнями, пункту 5 Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 лютого 2002 року № 116, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення дітей дошкільного віку повноцінним триразовим гарячим харчуванням, та дітей молодшого шкільного віку, на яких не розповсюджуються норми Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», одноразовим гарячим харчуванням, за погодженням з президією  та постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

 

1.  Затвердити середньоденну грошову вартість триразового харчування однієї дитини в день у дошкільних підрозділах Більськовільського, Володимирецького, Городецького, Хиноцького, Балаховицького, Берестівського, Сваринівського, Суховільського, Рафалівського, Малотелковицького, Бишляцького, Красносільського навчально-виховних комплексів та для вихованців, що проживають у гуртожитках  Рафалівської ЗОШ I-III ст.,   Володимирецького районного колегіуму у розмірі до 24 грн. 92 копійки.

2.  Встановити вартість закупівлі продуктів харчування на 1 дитину в день у дошкільних навчальних закладах у розмірі до  20 гривень.

3. Затвердити середньоденну грошову вартість одноразового гарячого харчування однієї дитини в день у розмірі до 14 гривень 72 копійки для учнів

1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів Володимирецького району, які ним не забезпечені.

4.  Встановити плату батькам  або  особам,  які  їх  замінюють, за харчування   дітей   у  дошкільних   закладах у розмірі, що становить 60 відсотків
(у  міській  місцевості)  та    40 відсотків (у сільській місцевості) від вартості харчування на день.

5.  Звільнити   від плати за харчування дитини  батьків або осіб, які їх замінюють, у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена  сім’ї  за  попередній  квартал  не  перевищував рівня забезпечення прожиткового   мінімуму   (гарантованого  мінімуму),  який  щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права  на  звільнення від плати за харчування дитини у дошкільних навчальних закладах (набуде чинності з 01 липня 2015 року).

6. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (О.Шикало) щороку при формуванні районного бюджету передбачати в межах наявних фінансових ресурсів кошти на вищезазначені цілі.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та податків (Романов В.О.),  постійну комісію з економічних питань  та комунальної власності (Сиротюк П.М).

 

 

Голова ради                                                                      В. Ковенько

 

 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!