banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення № 447 Про надання згоди на списання будівлі Озерецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

 

УКРАЇНА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Шосте скликання)

 

 РІШЕННЯ

 

від  12 березня 2015 р.                                                                  № 447

 

Про надання згоди на списання будівлі

Озерецької загальноосвітньої

школи І-ІІ ступенів

  

       Керуючись ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та рішенням районної ради від 11.10.2013 року № 313 “Про перелік та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району”, на виконання зауважень комплексної державної будівельної експертизи по об’єкту «Будівництво Озерецької ЗОШ І-ІІ ступенів в селі Озерці Володимирецького району Рівненської області”, за погодженням з президією та  постійними комісіями районної ради, районна рада 

 

                                                           вирішила:

 

    1.Надати згоду управлінню освіти, молоді та спорту Володимирецької райдержадміністрації на списання будівлі Озерецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Володимирецької районної ради, що знаходиться за адресою: Рівненська область, Володимирецький район, село Озерці, вулиця Соборна 28, площею 477 м², інвентарний № 10310003, балансова вартість 40231 грн., знос 100%.

 

  2.Управлінню освіти, молоді та спорту Володимирецької райдержадміністрації  провести процедуру списання у відповідності до чинного законодавства України.

 

  3.Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії районної ради з економічних питань та комунальної власності  (Сиротюк П.М.).

 

Голова ради                                                                               В.В.Ковенько

 

 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!