banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення № 439 Про Програму економічного та соціального розвитку Володимирецького району на 2015 рік

           

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

(Шосте скликання)

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 березня 2015 року

 

                                         № 439

Про  Програму  економічного

та соціального розвитку

Володимирецького району на 2015 рік

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»  та Закону України «Про державне  прогнозування  та розроблення програм економічного  і соціального розвитку  України», за погодженням  з президією  та  постійними комісіями районної ради, районна рада

 в и р і ш и л а:

1. Затвердити Програму економічного та соціального розвитку  Володимирецького району на 2015 рік, схвалену розпорядженням голови районної державної адміністрації  від 04 лютого 2015 року № 30 (додається).

2. Райдержадміністрації забезпечити  виконання Програми  економічного та соціального розвитку Володимирецького району на 2015 рік.

3. Рекомендувати  органам місцевого самоврядування при реалізації Стратегій розвитку територіальних громад сіл та селищ району враховувати основні  завдання та цілі  Програми економічного та соціального розвитку Володимирецького району на 2015 рік.

4. Визнати таким, що втратило  чинність, рішення районної ради від 29 квітня 2014 № 377 «Про Програму економічного  та соціального розвитку Володимирецького району на 2014 рік».

5.  Контроль за виконанням  рішення  покласти на постійні комісії районної ради  відповідно  до визначених  функцій  та повноважень.

 

Голова ради                                                                          В.Ковенько


Програма 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!