banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення № 465 Про звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства внутрішніх справ України, Рівненської обласної ради, УМВС України в Рівненській області

 

 

У К Р А Ї Н А

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Шосте скликання)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 08 тавня 2015 року                                                           № 465

 

Про звернення до Верховної Ради України,

Кабінету Міністрів України,

Міністерства внутрішніх справ України,

Рівненської обласної ради,

УМВС України в Рівненській області

 

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з президією та постійними комісіями районної ради, районна рада:

 

 

в и р і ш и л а :

 

1.Схвалити звернення депутатів Володимирецької районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства внутрішніх справ України, Рівненської обласної ради, УМВС України в Рівненській області.

2.Виконавчому апарату районної ради направити звернення депутатів Володимирецької районної ради Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, Міністерству внутрішніх справ України, Рівненській обласній раді, УМВС України в Рівненській області.

3.Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.

 

 

Голова ради                                                                   В. Ковенько

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Володимирецької районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства внутрішніх справ України, Рівненської обласної ради, УМВС України в Рівненській області

 

Ми, депутати Володимирецької районної ради, виражаючи спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ району, глибоко стурбовані ситуацією, яка склалася внаслідок дії Постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2012р. №304 «Про реорганізацію деяких територіальних органів Міністерства внутрішніх справ». В результаті чого було реорганізовано районний відділ управління Міністерства внутрішніх справ у Рівненській області шляхом приєднання Володимирецького районного відділу до Кузнецовського міського відділу.

Володимирецький район займає 1942 км². На території району нараховується 67 населених пунктів з чисельністю населення 63 тис. чол. Щільність проживання населення становить 32 особи/км². Адміністративний центр — смт Володимирець. Населені пункти об'єднані у 30 сільських і 2 селищні територіальні громади. А відділ УМВС, який знаходиться у м. Кузнецовську є територіально віддаленим від сіл, селищ району, які є густонаселеними, і знаходяться на значній відстані одне від одного.

        Підтримуємо думку жителів територіальних громад району щодо того, що ліквідація районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ - це необґрунтований крок. В умовах соціально-економічних змін, що відбуваються в Україні, необхідністю зміцнення законності, особливої актуальності набуває забезпечення правопорядку на вулицях та в інших громадських місцях сіл, селищ, інших населених пунктів. З метою запобігання правопорушенням та їх припинення, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, виявлення, запобігання, припинення та розкриття злочинів потрібно відновити роботу Володимирецького районного відділу УМВС У Рівненській області.

Громадськість району обурює і той факт, що ніхто не врахував їх думки з цього приводу. Адже в районі прогресує незаконне видобування бурштину - сирцю.

Виходячи з позиції жителів Володимирецького району та з метою запобігання та припинення адміністративних правопорушень і злочинів, виникнення протиправних ситуацій, забезпечення захисту життя та здоров’я громадян, депутати Володимирецької районної ради просять відновити роботу Володимирецького районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ у Рівненскій області.

 

 

Схвалено

рішення Володимирецької районної ради від 08 травня

№ 465

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!