banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення № 460 Про продовження контракту із головним редактором комунального підприємства «Редакція газети «Володимирецький вісник»

 

 

У К Р А Ї Н А

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Шосте скликання)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 08 травня 2015 року                                                           № 460

 

Про продовження контракту із

головним редактором комунального підприємства

«Редакція газети «Володимирецький вісник»

 

 

Відповідно до пункту 20 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи закінчення дії контракту, укладеного з керівником комунального підприємства «Редакція газети «Володимирецький вісник» Володимирецької районної ради Рівненської області від 6 квітня 2012 року, враховуючи клопотання комунального підприємства «Редакція газети «Володимирецький вісник» Володимирецької районної ради Рівненської області про продовження терміну контракту від 25 березня 2015 року, за погодженням з президією районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1. Продовжити термін дії контракту із головним редактором комунального підприємства «Редакція газети «Володимирецький вісник» Володимирецької районної ради Рівненської області Скібчиком Сергієм Євгеновичем до призначення головного редактора на сесії районної ради.

2. Доручити голові районної ради Ковеньку В.В. укласти угоду про продовження терміну дії контракту із Скібчиком С.Є. до призначення головного редактора на сесії районної ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, комунальної власності (Сиротюк П.М.)

  

 

 

 

Голова ради                                                                 В. Ковенько

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!