banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення № 83 Про надання згоди на списання приміщення котельні з балансу Володимирецької центральної районної лікарні

У К Р А Ї Н А
ВОЛОДИМИРЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(шосте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я

від 06 травня 2011р.                                                                                                                                      № 83

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішенням районної ради «Про перелік та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району» від 19.10.2007 року №178, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
                                                                                                    В И Р І Ш И Л А:
1. Надати згоду Володимирецькій центральній районній лікарні на списання котельні за результатами обстеження технічного стану згідно з актом.
2. Володимирецькій центральній районній лікарні провести процедуру списання у порядку, визначеному чинним законодавством України, відповідно до рішення районної ради «Про перелік та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району» від 19.10.2007 року №179.
3. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії районної ради з економічних питань, комунальної власності  та підприємництва (Сиротюк П.М.).

Голова ради                                                                        В.Ковенько

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!