banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення № 502 Про звернення депутатів районної ради до Верховної Ради України, міністра внутрішніх справ України А.Б.Авакова щодо створення підрозділу патрульної поліції в смт Володимирець

У К Р А Ї Н А

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Шосте скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

від 27 серпня 2015 року                                                                        № 502


Про звернення депутатів районної ради

до Верховної Ради України,

міністра внутрішніх справ України

А.Б.Авакова щодо створення підрозділу

патрульної поліції в смт Володимирець


Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з президією та постійними комісіями районної ради, районна рада:

в и р і ш и л а :

 1.Схвалити звернення депутатів Володимирецької районної ради до Верховної Ради України, міністра внутрішніх справ України А.Б.Авакова щодо створення підрозділу патрульної поліції в смт. Володимирець (текст звернення додається).

 2.Виконавчому апарату районної ради направити звернення депутатів Володимирецької районної ради Верховній Раді України, міністру внутрішніх справ України А.Б.Авакову.

Голова ради                                                                  В.Ковенько

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Володимирецької районної ради до Верховної Ради України, міністра внутрішніх справ України А.Б.Авакова

         щодо створення патрульної поліції в смт Володимирець

Ми, депутати Володимирецької районної ради, виражаючи спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ району, глибоко стурбовані ситуацією, яка склалася внаслідок дії Постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2012р. № 304 «Про реорганізацію деяких територіальних органів Міністерства внутрішніх справ». Результатом впровадження згаданої вище Постанови стала реорганізація районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ у Рівненській області: Володимирецький районний відділ приєднано до Кузнецовського міського відділу.

Підтримуємо думку жителів територіальних громад району щодо того, що ліквідація районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ стала поспішним та необґрунтованим кроком для Володимиреччини.

Володимирецький район займає 1942 км². На його території знаходиться 67 населених пунктів із чисельністю населення 63 тис. чол. Щільність проживання становить 32 особи/км². Адміністративний центр  - смт Володимирець. Населені пункти об'єднані у 30 сільських і 2 селищні територіальні громади. Проте відділ УМВС, що знаходиться у м. Кузнецовськ, територіально віддалений від сіл, селищ району, які є густонаселеними і знаходяться на значній відстані одне від одного.

Громадськість району обурює той факт, що не було враховано їх думки з приводу реорганізації районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ у Рівненській області. Адже в районі прогресує незаконне видобування бурштину – сирцю. До того ж погіршилася криміногенна ситуація. За даними управління статистики у Володимирецькому районі з 2012 року збільшилася кількість кримінальних правопорушень. Наприклад, кількість правопорушень у 2012 році становила 103 випадки, у 2013 році – 228, у 2014 році – 275, за 7 місяців 2015 року – 222 випадки. Інформація про вчинені правопорушення надається органами прокуратури.

За інформацією Володимирецької центральної районної лікарні порівняно із 2012 р. збільшилась кількість наркозалежних, а також зріс рівень смертності внаслідок вживання наркотичних засобів та сурогатних спиртних напоїв.

В умовах соціально-економічних змін, що відбуваються в Україні, необхідності зміцнення законності, особливої актуальності набуває забезпечення правопорядку у селах, селищах, інших населених пунктах. Вважаємо, що з метою запобігання правопорушенням та їх припинення, охорони порядку та забезпечення громадської безпеки, виявлення, запобігання, припинення та розкриття злочинів потрібно відновити функції Володимирецького районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ у Рівненській області.

Депутати районної ради вже неодноразово зверталися з таким проханням до Верховної ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства внутрішніх справ України, Рівненської обласної ради, УМВС України в Рівненській області.

Виходячи з позиції жителів Володимирецького району та з метою запобігання та припинення адміністративних правопорушень і злочинів, виникнення протиправних ситуацій, забезпечення захисту життя та здоров’я громадян, а також зважаючи на наявність вільного спеціалізованого приміщення та прилеглої території для здійснення відповідних функцій та повноважень, депутати Володимирецької районної ради просять створити у смт. Володимирець підрозділ патрульної поліції для забезпечення громадського порядку та безпеки.

Схвалено

рішення районної ради

27.08.2015 року № 502

 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!