banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення № 474 Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ району котельні ДНЗ “Калинонька» (с.Лозки)

 

У К Р А Ї Н А

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Шосте скликання)

РІШЕННЯ

від 27 серпня 2015 р.                                                                                                                    № 474

 

Про надання згоди на прийняття у спільну

власність територіальних громад сіл, селищ

району котельні ДНЗ “Калинонька» (с.Лозки)


              Керуючись ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням районної ради від 11.10.2013 року № 313 “Про перелік та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району”, за погодженням із постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

                                                           в и р і ш и л а:

1. Надати згоду на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ району котельні ДНЗ “Калинонька», яка перебуває у комунальній власності територіальної громади села Лозки Володимирецького району.

2. Передати котельню ДНЗ “Калинонька» на баланс управління   освіти, молоді   та спорту Володимирецької райдержадміністрації.

3. Управлінню   освіти, молоді   та спорту   райдержадміністрації спільно з Лозківською сільською радою провести процедуру прийому-передачі у порядку, визначену чинним законодавством України.

4. Загальному відділу районної ради після підписання актів прийому-передачі включити майно в перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

5. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії районної ради з економічних питань та комунальної власності (Сиротюк П.М.).

Голова ради                                                                     В. Ковенько

 

 

 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!