banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення № 111 Про надання згоди на прийняття частини приміщення Суховільської ЗОШ на баланс КЗ "Володимирецька ЦРЛ"


    У К Р А Ї Н А

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Шосте скликання)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

         від 21 жовтня 2011 року                                                                                       №  111


Про надання згоди на прийняття

частини приміщення Суховільської ЗОШ

на баланс КЗ "Володимирецька ЦРЛ"


Враховуючи рішення Лозківської сільської ради від 17 травня 2011 року №85, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішенням районної ради «Про перелік та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району» від 19.10.2007 року № 179, за погодженням з президією та постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а:

 

1. Надати згоду на прийняття частини приміщення Суховільської ЗОШ, яке знаходиться у власності територіальної громади села Суховоля, у спільну власність територіальних громад сіл, селищ району на баланс комунального закладу «Володимирецька центральна районна лікарня» Володимирецької районної ради Рівненської області.


2. Комунальному закладу «Володимирецька центральна районна лікарня» Володимирецької районної ради Рівненської області спільно із Лозківською сільською радою провести процедуру прийому-передачі у відповідності до рішення районної ради «Про перелік та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району» від 19.10.2007 року № 179 та у порядку, визначеному чинним законодавством України.


3. Загальному відділу районної ради після підписання актів прийому – передачі включити майно в перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.


4.    Контроль за виконанням  рішення доручити постійній комісії районної ради з економічних питань та комунальної власності (Сиротюк П.М.).

 

Голова ради                                                        В.Ковенько

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!