banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення № 122 Про хід виконання рішення районної ради від 10 квітня 2009 року № 376 «Про програму підтримки та розвитку культури села Володимирецького району на період до 2015 року»


У  К  Р  А  Ї  Н  А

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

(Шосте  скликання)

 

РІШЕННЯ

 

від  29 листопада 2011 року                                                                                                           № 122

 

Про хід виконання рішення районної

ради від 10 квітня 2009 року № 376

«Про програму підтримки та розвитку

культури  села Володимирецького району

на період до 2015 року»

 

                  З метою забезпечення організаційних та економічних умов для подальшого розвитку культурно-мистецької сфери району, керуючись ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування  в Україні”,  за погодженням з  постійними комісіями районної ради, районна рада:

 в и р і ш и л а:

1.  Доповідь начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації «Про програму підтримки та розвитку  культури села Володимирецького району на період до 2015 року» прийняти до відома.

2. Відділу культури і туризму районної державної адміністрації, сільським та селищним головам продовжити  виконання заходів Програми.

3.Фінансовому управлінню райдержадміністрації при прийнятті районного бюджету на 2012 рік передбачити кошти на реалізацію Програми в межах фінансових можливостей.

4.  Контроль за виконанням  рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань охорони здоров’я,  соціального захисту населення, гуманітарної політики, у справах  пенсіонерів, ветеранів та  інвалідів (Бова А.В.), з питань бюджету, фінансів та податків (Романов В.О.)

 

Голова ради                                                                                    В.Ковенько

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!