banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення № 308 Про Стратегію економічного і соціального розвитку Володимирецького району до 2017 року

 У К Р А Ї Н А

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Шосте скликання)

Р І Ш Е Н Н Я 

від 11 жовтня      2013 року                                               № 308  

Про Стратегію економічного і соціального

розвитку Володимирецького району до 2017 року 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою відновлення економічного зростання та забезпечення стабільного  функціонування господарського комплексу, соціальної  та гуманітарної сфер району, створення сприятливого інвестиційного і підприємницького клімату, покращення добробуту громадян  та за погодженням з президією та постійними комісіями районної ради,  районна рада

в и р і ш и л а :

1.Затвердити Стратегію економічного і соціального розвитку Володимирецького району до 2017 року (додається).

2. Районній державній адміністрації:

        2.1.Спільно з постійними комісіями районної ради вжити заходів із виконання Стратегії економічного та соціального розвитку Володимирецького  району до 2017 року.

2.2.Забезпечити розробку щорічних програм економічного і соціального розвитку  Володимирецького району відповідно до положень виконання Стратегії економічного та соціального розвитку Володимирецького району до 2017 року, а також щорічно передбачати в бюджетах видатки для забезпечення виконання зазначених програм.

2.3.Враховувати положення Стратегії економічного і соціального розвитку Володимирецького району до 2017 року при розробці Схеми планування територій Володимирецького району.

3.Селищним, сільським радам при розробці програм економічного і соціального розвитку відповідних територій враховувати положення Стратегії економічного та соціального розвитку Володимирецького району до 2017 року.

4.Рішення районної ради  від 22 березня 2007 року №85 «Про  Стратегію економічного та соціального розвитку Володимирецького району на період до 2015 року» вважати таким, що втратило чинність.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради. 

Голова ради                                                                               Ковенько В.В.

СТРАТЕГІЯ

ПЛАН


 
 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!