banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення № 310 Про заслуховування інформації начальника Кузнецовського МВ УМВС України у Рівненській області

 У К Р А Ї Н А

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

Рівненської області

 ( шосте  скликання )

Р І Ш Е Н Н Я 

від  11 жовтня    2013 року                                                                 № 310 

Про заслуховування інформації

начальника Кузнецовського МВ УМВС

України у Рівненській області 

Відповідно до пункту 36 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», вимог Закону України від 01.07.2010 року № 2389-VI

«Про внесення змін до деяких  законів України щодо інформування керівниками правоохоронних органів громадськості  про стан законності та заходи щодо її зміцнення», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

в и р і ш и л а: 

1.Інформацію начальника Кузнецовського МВ УМВС України в Рівненській області Кульбашного О.В. про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Володимирецького району  за 9 місяців 2013 року взяти до відома  (звіт додається).

2.Рекомендувати сільським, селищним радам заслухати на сесіях відповідних рад інформацію про діяльність дільничних інспекторів міліції.                        

  Голова  ради                                                                             В.Ковенько

Довідка про результати роботи Кузнецовського МВ (з обслуговування м.Кузнецовськ та Володимирецького району)

за 9 місяців 2013 року             

Протягом 2013 року, діяльність Кузнецовського міськвідділу була спрямована на досягнення певних позитивних тенденцій у динаміці та структурі кримінальних правопорушень, профілактику насильницько-корисливих та майнових кримінальних правопорушень, протидію економічним кримінальним правопорушенням що, в принципі, співробітникам міськвідділу вдалося. Головне завдання, яке стоїть перед ОВС – сформувати систему ефективних кроків для подолання саме негативних явищ у своїй діяльності.

Вжиті заходи в цілому дозволили зберегти стабільність на обслуговуваній території міста Кузнецовськ та Володимирецького району, а на окремих напрямках зміцнити позитивні тенденції до покращення стану правопорядку та безпеки громадян.

            Протягом 2013 року міськвідділом вживались певні заходи  щодо стабілізації криміногенної обстановки на території міста Кузнецовськ та Володимирецького району, виконання всіх вимог Президента України, Уряду та МВС України в боротьбі з кримінальними правопорушеннями, охорони порядку і безпеки громадян.             

В період з 01.01.2013 по 30.08.2013 року (наростаючим підсумком з початку 2013 року) в журналі єдиного обліку зареєстровано всього 3460 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та події. З них: кримінальних правопорушень - 862, питома вага становить 25%, що менше середньо обласного (обл. 27%), з них розкрито 437, не розкрито 425, відсоток розкриття становить 51%, що є нижче середньо обласного  (обл. 61%).

            За звітний період в ЄРДР (Єдиний реєстр досудових розслідувань) слідчими міськвідділу зареєстровано 922 кримінальних правопорушення, з яких 548 закрито за п.п. 1, 2, 4, 6 ч.1 ст. 284 КПК України, по 149 кримінальних провадженнях встановлено особу, яка їх вчинила, питома вага становить 39,8%.

            За цей час у провадженні слідчих перебувало 1082 кримінальних провадження. Без врахування закритих за п.п. 1,2,4,6 ч.1 ст.284 КПК знаходилось 439 кримінальних правопорушень.

Всього досудове розслідування закінчено по 806 кримінальним правопорушенням (із урахуванням закритих), з яких 153 звернуто до суду:

- з обвинувальним актом 95 кримінальних правопорушень;

-  з угодою про визнання винуватості 53 кримінальні правопорушення;

- 5 з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Станом на 01.10.2013 досудове розслідування не закінчено по 276 кримінальним правопорушенням.

 За 9 місяців поточного року в провадженні слідчих знаходилось 243 тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень. Без врахування закритих за п.п. 1,2 ч.1 ст.284 КПК знаходилось в провадженні 86 кримінальних правопорушень.

У звітному періоді в ЄРДР зареєстровано 203 тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень. У тому числі без врахування закритих за п.п. 1,2 ч.1 ст.284 КПК знаходилось 65 кримінальних правопорушень.

Всього за зареєстрованими в ЄРДР тяжким та особливо тяжким кримінальним правопорушенням, особам повідомлено про підозру у вчиненні 44 кримінальних правопорушень.

Станом на 01.10.2013 досудове розслідування не закінчено по 41 тяжкому та особливо тяжкому кримінальному правопорушенню.

По видах кримінальних правопорушень:

- умисне вбивство (та замах) знаходилось в провадженні 126 кримінальних правопорушень. Без врахування закритих 4 кримінальні правопорушення.

Зареєстровано у звітному періоді 114 кримінальних правопорушення. У тому числі 3 без врахування закритих. Повідомлено про підозру по 1 кримінальному правопорушенню, питома вага 33,3%.

Закінчено досудове розслідування усього по 124 кримінальним провадженням, з яких 122 закрито за п.п.1,2,4,6 ч.1 ст. 284 КПК України, 2 кримінальних правопорушення з обвинувальним актом направлені до суду. В залишку знаходяться 2 кримінальних правопорушень по безвістно відсутнім громадянам.

- умисне тяжке тілесне ушкодження знаходилось в провадженні 9 кримінальних правопорушень. Без врахування закритих 7 кримінальних правопорушень.

Зареєстровано у звітному періоді 5 кримінальних правопорушень. Повідомлено про підозру по 6 кримінальним правопорушенням, питома вага 85,7%. Із зареєстрованих у звітному періоді 5, питома вага 100%.

Закінчено досудове розслідування усього по 8 кримінальним провадженням: з них направлено до суду з обвинувальним актом 5 кримінальних правопорушення; закрито усього 3 кримінальних провадження по п.2 ч.1 ст.284 КПК України.

- умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого знаходилось в провадженні 4 кримінальні правопорушення.

Зареєстровано у звітному періоді 3 кримінальних правопорушення. Повідомлено про підозру по 3 кримінальним правопорушенням, питома вага 100%.

Закінчено досудове розслідування по 3 кримінальним провадженням, які направлено до суду з обвинувальним актом.

- зґвалтування знаходилось в провадженні 2 кримінальних правопорушення, які зареєстровані у звітному періоді. Досудове розслідування закінчено по 2 кримінальних провадженнях: 1 з обвинувальним актом направлено до суду, 1 закрито за п.п. 1, 2, 4, 6 ч.1 ст. 284 КПК України.

- грабіж, знаходилось в провадженні 15 кримінальних правопорушень. Без врахування закритих 12 кримінальних правопорушень.

Зареєстровано у звітному періоді 7 кримінальних правопорушень. У тому числі 4 без врахування закритих. Повідомлено про підозру усього по 8 кримінальним правопорушенням, питома вага 66,7%. Із зареєстрованих у звітному періоді 4, питома вага 100%.

Зупинено досудове розслідування по 1 кримінальному провадженню (ст.280 КПК України).

Закінчено досудове розслідування усього по 13 кримінальних провадженнях: з них направлено до суду з обвинувальним актом 8 кримінальних; з угодою про примирення – 2. Закрито усього 3 кримінальних провадження по п.1,2 ч.1 ст.284 КПК України. Досудове розслідування не закінчено по 2 кримінальним правопорушенням.

Пропозиції по рішенню:

1. Інформацію із зазначених питань взяти до відома.

2. Кожної п’ятниці та суботи проводити оперативно-профілактичні відпрацювання розважальних закладів та інших місць масового відпочинку громадян з метою належного забезпечення охорони громадського порядку, виявлення фактів продажу спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім, доведення дітей до стану сп’яніння, появи підлітків в громадських місцях у п’яному вигляді та після забороненого законодавством часу в розважальних закладах,  незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, фактів незаконного обігу підакцизних товарів, виявлення інших правопорушень.

 

Начальник Кузнецовського МВ

(з обслуговування м.Кузнецовськ та

Володимирецького району) УМВС

України в Рiвненськiй області 

підполковник  міліції                                    О.В. Кульбашний 

 
 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!