banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення № 314 Про надання згоди КЗ «Володимирецька ЦРЛ» на списання основних засобів

У К Р А Ї Н А

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шосте скликання) 

 Р І Ш Е Н Н Я

від 11 жовтня    2013р.                                                   № 314 

Про надання згоди

КЗ «Володимирецька ЦРЛ»

на списання основних засобів 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішенням районної ради «Про перелік та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району» від 19.10.2007 року №178, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на списання основних засобів з балансу комунального закладу «Володимирецька центральна районна лікарня» Володимирецької районної ради Рівненської області за результатами огляду технічного стану, згідно з додатком.

2. Комунальному закладу «Володимирецька центральна районна лікарня» Володимирецької районної ради Рівненської області провести процедуру списання основних засобів у порядку, визначеному чинним законодавством України, відповідно до рішення районної ради «Про перелік та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району» від 19.10.2007 року №179.

3. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії районної ради з економічних питань та комунальної власності  (Сиротюк П.М.). 

Голова ради                                                                                   В.Ковенько                          Додаток                                  

 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!