banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення № 319 Про передачу адмінприміщення з балансу Володимирецького районного територіального центру соціального обслуговування на баланс районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

У К Р А Ї Н А

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Шосте скликання) 

Р І Ш Е Н Н Я 

від  11 жовтня    2013 р.                                                                  № 319 

Про передачу адмінприміщення з балансу

Володимирецького районного територіального

центру соціального обслуговування на баланс

районного центру соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді         

        Керуючись ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  рішенням районної ради «Про перелік та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району» від 19 жовтня 2007 року №179, за погодженням з президією та  постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а: 

1.Надати згоду на передачу адмінприміщення, яке знаходиться за адресою: смт.Володимирець, вул. Соборна, 23, загальною площею 764,3 кв.м., з балансу  Володимирецького районного територіального центру соціального обслуговування на баланс районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. 

2.Володимирецькому районному територіальному центру соціального обслуговування (Тарасюта Р.В.) та районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Десятник М.Є.) провести процедуру приймання - передачі у порядку, визначеному чинним законодавством України. 

3.Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії районної ради з економічних питань та комунальної власності (Сиротюк П.М.). 

Голова ради                                                                                          В.Ковенько


 
 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!