banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення № 261 Про районну Програму матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції та мобілізованих осіб на 2018 рік

 

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

(вісімнадцята сесія)

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

   22 грудня 2017 року                                                              №  261                                                          

  

Про районну Програму    матеріальної

підтримки учасників антитерористичної

операції   та  мобілізованих    осіб     на

2018 рік

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  з метою  здійснення матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції, мобілізованих осіб, військовослужбовців, за погодженням з президією та постійними комісіями районної ради,   районна рада 

в и р і ш и л а :

 

1.Затвердити районну Програму матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції та мобілізованих осіб на 2018 рік (далі - Програма), схвалену розпорядженням голови райдержадміністрації від 13 грудня 2017 року № 360, що додається.

2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Шикало О.Є.)  передбачити видатки на здійснення заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

3.Контроль за виконанням рішення доручити постійним комісіям районної ради з питань охорони здоровя, соціальної політики, соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей (Лобач В.В.) а з питань бюджету, фінансів, податків та економічних питань, розвитку підприємництва та залученню інвестицій (Кравчук Ю.Р.)

 

Голова ради                                                                                     В. Ковенько

 

  


 

Схвалено

розпорядження голови

райдержадміністрації

від 13 грудня  2017 № 360

 

 

 

Затверджено

рішення районної ради

      від 22 грудня 2017 № 261

 

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції, мобілізованих осіб та осіб, які зараховані на військову службу за контрактом у Збройних Силах України на 2018 рік

 

 

І. Загальні положення

 

Метою Програми є надання матеріальної підтримки учасникам антитерористичної операції, мобілізованим особам та особам, які зараховані на військову службу за контрактом у Збройних Силах України.

Мобілізовані особи – особи, мобілізовані відповідно до Указів Президента України   від 17 березня 2014 року № 303/2014  «Про часткову мобілізацію», від 06 травня 2014 року № 454/2014 «Про часткову мобілізацію», від 21 липня     2014 року № 607/2014 «Про часткову мобілізацію», від 14 січня 2015 року         № 15 «Про часткову мобілізацію».

Дія цієї Програми поширюється на осіб вищезазначеної категорії, які зареєстровані на території Володимирецького району.

Дія цієї Програми не поширюється на мобілізованих осіб, які проходять службу у військових комісаріатах.

Особам, які зараховані на проходження військової  служби за контрактом у Збройних Силах України за відбором  Володимирецького районного об’єднаного  військового  комісаріату,  допомога надається незалежно від їхнього місця реєстрації та проживання.

 

ІІ. Відповідальні за виконання

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Володимирецький об'єднаний районний військовий комісаріат.

 

ІІІ. Фінансування Програми

 

Джерелом фінансування Програми є районний бюджет.

Кошти Програми виділяються у встановлених межах для надання матеріальної підтримки учасникам антитерористичної операції, мобілізованим особам та особам, які зараховані на проходження військової  служби за контрактом у Збройних Силах України.

Розпорядником коштів Програми є управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

 

IV. Цільове призначення коштів програми

Кошти програми використовуються з метою:

1) надання одноразової грошової допомоги на вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції, мобілізованим особам;

2) надання одноразової грошової допомоги у разі поранення, контузії, травми, захворювання внаслідок участі в антитерористичній операції;

3) надання одноразової грошової допомоги сім'ям загиблих учасників  антитерористичної операції, мобілізованих осіб;

4) надання одноразової грошової допомоги для встановлення на могилах загиблих учасників антитерористичної операції намогильної споруди;

5) надання одноразової матеріальної допомоги особам, які зараховані на військову службу за контрактом у Збройних Силах України або членам їх сімей (чоловік) дружина, мати, батько);

6) додатково надання одноразової матеріальної допомоги особам які приймають (приймали) безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України  та  зараховані на військову службу за контрактом у Збройних Силах України, або членам їх сімей  (чоловік) дружина, мати, батько).

 

V. Розмір матеріальної підтримки

 

Розмір матеріальної підтримки учасникам антитерористичної операції, мобілізованим особам, їх сім'ям становить:

 

 

2018 рік, грн.

Одноразова грошова допомога на вирішення соціально-побутових питань.

     1 000

Одноразова грошова допомога у разі поранення, контузії, травми, захворювання.

     2 500

Одноразова грошова допомога у разі загибелі (смерті).

     5 000

Одноразова грошова допомога для встановлення на могилах загиблих учасників антитерористичної операції намогильної споруди.

   8 000

Одноразова грошова допомога:

 

-  особам,  які зараховані на військову службу за контрактом у Збройних Силах України або членам їх сімей (чоловік) дружина,  мати, батько)

- додатково, особам, які приймають (приймали)   безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України  та  зараховані на військову службу за контрактом у Збройних Силах України, або членам їх сімей (чоловік)  дружина, мати, батько).

 

 

 

 

5000

 

 

 

 

5000

 

 

Додаток до Програми

 

Порядок

використання коштів районної  Програми матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції, мобілізованих осіб та осіб, які зараховані на військову службу за контрактом у Збройних Силах України на 2018 рік

 

  1. 1.Загальні положення

Для розгляду на Комісії з питань надання матеріальної підтримки учасникам антитерористичної операції, мобілізованих осіб та осіб, які зараховані на військову службу за контрактом у Збройних Силах України  (далі - Комісія), заявник подає заяву на ім’я голови райдержадміністрації. До заяви додається необхідний перелік документів.

Голова райдержадміністрації вносить подані заяви на розгляд Комісії.

Комісія приймає рішення та надає їх голові райдержадміністрації для прийняття розпорядження. Протоколи веде секретар Комісії.

Перерахунок коштів одержувачам допомоги здійснюється через розпорядника коштів Програми – управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Грошова допомога учасникам антитерористичної операції, мобілізованим особам та особам, які зараховані на військову службу за контрактом у Збройних Силах України  надається одноразово.

На отримання одноразової  матеріальної  допомоги особи, які зараховані на військову службу за контрактом у Збройних Силах України, мають також право у разі, якщо вони вже отримували грошову допомогу на вирішення соціально-побутових питань як учасники антитерористичної операції чи мобілізовані особи,  або одноразову грошову допомогу у разі поранення, контузії, травми,  у наслідок участі в антитерористичній операції.

Особам, які зараховані на проходження військової  служби за контрактом у Збройних Силах України за відбором  Володимирецького районного об’єднаного  військового  комісаріату,  допомога надається незалежно від їхнього місця реєстрації та проживання.

 

  1. 2.Умови надання допомоги

 

2.1. Одноразова грошова допомога на вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції, мобілізованим особам

Одноразова грошова допомога на вирішення соціально-побутових питань надається учасникам антитерористичної операції, мобілізованим особам.

У разі неможливості подачі документів особисто вищезазначеними особами, за отриманням допомоги може звернутися один з членів їх сім'ї – (чоловік) дружина, мати, батько.

Список осіб, які призвані до Збройних Сил України відповідно до Указів Президента України від 17 березня 2014 року № 303/2014 «Про часткову мобілізацію», від 06 травня 2014 року № 454/2014 «Про часткову мобілізацію», від 21 липня 2014 року № 607/2014 «Про часткову мобілізацію»,  від 14 січня 2015 року № 15 «Про часткову мобілізацію» надає Володимирецький об'єднаний районний військовий комісаріат за запитом райдержадміністрації.

Для отримання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань подаються такі документи:

а) учасники антитерористичної операції, мобілізовані особи:

- заява на ім'я голови райдержадміністрації;

- копія паспорта та копія ідентифікаційного номера заявника;

- розрахунковий рахунок одержувача коштів;

- копія посвідчення учасника бойових дій або копія військового квитка з відміткою про участь в антитерористичній операції або копія довідки про участь в антитерористичній операції (подається заявником у разі відсутності у списках, поданих Володимирецьким об'єднаним районним військовим комісаріатом).

б) один з членів сім'ї осіб, зазначених у пункті «а»:

-    заява на ім'я голови райдержадміністрації;

- копія паспорта та копія ідентифікаційного номера учасника антитерористичної операції;

-   копія посвідчення учасника бойових дій або копія військового квитка з відміткою про участь в антитерористичній операції або копія довідки про участь в антитерористичній операції (подається заявником у разі відсутності у списках, поданих Володимирецьким об'єднаним районним військовим комісаріатом);

-    розрахунковий рахунок одержувача коштів;

-   копія свідоцтва про шлюб — для виплати грошової допомоги дружині (чоловікові);

-  копія свідоцтва про народження — для виплати грошової допомоги батькам осіб, зазначених у пункті «а»;

- довідка про склад сім’ї (для підтвердження факту спільного проживання);

 

2.2.  Одноразова грошова допомога у разі поранення, контузії, травми,  у наслідок участі в антитерористичній операції

Для отримання грошової допомоги у разі поранення, контузії, травми подаються такі документи:

- заява на ім'я голови райдержадміністрації;

- копія паспорта та ідентифікаційного номера заявника;

- копія посвідчення учасника бойових дій або копія військового квитка з відміткою про участь в антитерористичній операції або копія довідки про участь в антитерористичній операції;

- копія довідки військово-лікарської комісії, свідоцтва про хворобу (видається медичними установами, де проводилось лікування);

- розрахунковий рахунок одержувача коштів;

- інші підтверджуючі документи (за потреби).

 

2.3. Одноразова грошова допомога сім'ям загиблих учасників

антитерористичної операції,  мобілізованих осіб.

За отриманням одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) учасника антитерористичної операції, мобілізованої особи  може звернутися один з членів їх сім'ї – (чоловік) дружина, мати, батько.

Для отримання грошової допомоги у разі загибелі (смерті) подаються такі документи:

-   заява на ім'я голови райдержадміністрації;

-   копія паспорта та копія ідентифікаційного номера заявника;

-   копія свідоцтва про смерть;

-    копія лікарського свідоцтва про смерть;

- копія повідомлення військової частини про смерть учасника антитерористичної операції, мобілізованої особи;

-   копія свідоцтва про шлюб — для виплати одноразової грошової допомоги дружині (чоловікові) загиблого;

-   копія свідоцтва про народження загиблого — для виплати одноразової грошової допомоги батькам загиблого;

-   розрахунковий рахунок одержувача коштів;

-   інші підтверджуючі документи (за потреби).

 

2.4. Одноразова грошова допомога для встановлення  на могилах загиблих учасників антитерористичної операції намогильної споруди

За отриманням одноразової грошової допомоги  для встановлення  на могилах загиблих учасників антитерористичної операції намогильної споруди особи  може звернутися один з членів їх сім'ї – (чоловік) дружина, мати, батько.

Для отримання грошової допомоги для встановлення  на могилах загиблих учасників антитерористичної операції намогильної споруди подаються такі документи:

-   заява на ім'я голови райдержадміністрації;

-   копія паспорта та копія ідентифікаційного номера заявника;

-   копія свідоцтва про смерть;

-   копія лікарського свідоцтва про смерть;

- копія повідомлення військової частини про смерть учасника антитерористичної операції, мобілізованої особи;

-  копія свідоцтва про шлюб — для виплати одноразової грошової допомоги дружині (чоловікові) загиблого;

-   копія свідоцтва про народження загиблого — для виплати одноразової грошової допомоги батькам загиблого;

-   розрахунковий рахунок одержувача коштів;

-   інші підтверджуючі документи (за потреби);

-  довідка про склад сім’ї (для підтвердження факту спільного проживання);

 

2.5. Одноразова  матеріальна  допомога особам, які зараховані на військову службу за контрактом у Збройних Силах України або членам їх сімей  - (чоловік, дружина, мати, батько).

Для отримання одноразової допомоги особи, які зараховані на військову службу за контрактом у Збройних Силах України подають такі документи:

-         особиста заява на ім’я голови райдержадміністрації;

-         копія паспорта особи (1, 2, 11 сторінки);

-         копія ідентифікаційного коду особи;

-       довідка видана Володимирецьким районним  об’єднаним  військовим  комісаріатом про відбір громадянина на проходження військової  служби за контрактом у Збройних Силах України;

-         копія контракту про зарахування на військову службу, або витяг з наказу командира військової частини про зарахування особи для проходження військової служби за контрактом;

-         розрахунковий рахунок одержувача коштів.

 

У разі неможливості подачі документів особисто вищезазначеними особами, за отриманням допомоги мають право звернутися члени їх сімей -   (чоловік, дружина,  мати, батько).

Для отримання одноразової допомоги  одним з членів сім’ї (чоловік) дружина, мати, батько) осіб, які зараховані на військову службу за контрактом у Збройних Силах України подаються документи: 

-         заява на ім’я голови райдержадміністрації;

-         копія паспорта заявника (1, 2, 11 сторінки);

-         копія ідентифікаційного коду заявника;

-         копія свідоцтва про шлюб (для виплати грошової допомоги дружині);

-         копія свідоцтва про народження (для виплати грошової допомоги батькам);

-         довідка про склад сім’ї (для підтвердження факту спільного проживання);

-         довідка видана Володимирецьким районним  об’єднаним  військовим  комісаріатом про відбір громадянина на проходження військової  служби за контрактом у Збройних Силах України;

-         копія контракту про зарахування на військову службу або витяг з наказу командира військової частини про зарахування особи для проходження військової служби за контрактом;

-         розрахунковий рахунок одержувача коштів.

 

2.6. Додатково одноразова  матеріальна  допомога, особам, які приймають (приймали)   безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України  та  зараховані на військову службу за контрактом у Збройних Силах України,  або членам їх сімей  –    (чоловік, дружина, мати, батько).

Для отримання допомоги особи, які зараховані на військову службу за контрактом у Збройних Силах України подають такі документи:

-         особиста заява на ім’я голови райдержадміністрації;

-         копія паспорта особи (1, 2, 11 сторінки);

-         копія ідентифікаційного коду особи;

-  довідка видана Володимирецьким районним  об’єднаним  військовим  комісаріатом про відбір громадянина на проходження військової  служби за контрактом у Збройних Силах України;

-         копія контракту про зарахування на військову службу, або витяг з наказу командира військової частини про зарахування особи для проходження військової служби за контрактом;

-         копія довідки про безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, завірена в установленому порядку;

-         розрахунковий рахунок одержувача коштів.

 

У разі неможливості подачі документів особисто вищезазначеними особами, за отриманням допомоги мають право звернутися члени їх сімей – (чоловік, дружина, мати, батько).

Одним з членів сім’ї (чоловік) дружина, мати, батько) осіб, які зараховані на військову службу за контрактом подаються документи: 

-         заява на ім’я голови райдержадміністрації;

-         копія паспорта заявника (1, 2, 11 сторінки);

-         копія ідентифікаційного коду заявника;

-         копія свідоцтва про шлюб (для виплати грошової допомоги дружині (чоловіку);

-         копія свідоцтва про народження (для виплати грошової допомоги батькам);

-         довідка про склад сім’ї (для підтвердження факту спільного проживання);

-       довідка видана Володимирецьким районним  об’єднаним  військовим  комісаріатом про відбір громадянина на проходження військової  служби за контрактом у Збройних Силах України;

-         копія контракту про зарахування на військову службу або витяг з наказу командира військової частини про зарахування особи для проходження військової служби за контрактом;

-         копія довідки про безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, завірена в установленому порядку;

-         розрахунковий рахунок одержувача коштів.