banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення № 263 Про розмір виплат на харчування дітей дошкільного та шкільного віку у навчальних закладах Володимирецького району на 2018 рік

 

УКРАЇНА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Сьоме скликання)
(Вісімнадцята сесія)

РІШЕННЯ

 від 22 грудня 2017 року                                                                        № 263         

Про розмір виплат на харчування дітей дошкільного та шкільного віку у навчальних закладах

Володимирецького району на 2018 рік

 

Розглянувши подання відділу освіти Володимирецької райдержадміністрації, відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 18 грудня 2017 року № 367 «Про програму харчування дітей дошкільного та шкільного віку навчальних закладів Володимиренцького району на 2018 рік» та керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення дітей дошкільного та шкільного віку повноцінним гарячим харчуванням за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Встановити батьківську плату за харчування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів у розмірі 60 % (у міській та сільській місцевостях) від фактичної вартості харчування дитини.

2.  Встановити вартість закупівлі продуктів харчування на одну дитину дошкільного віку в день у дошкільних навчальних закладах та дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів у розмірі до 25 гривень.

3. Встановити батьківську плату за харчування  учнів 5-11 класів у розмірі 100%.

4. Встановити батьківську плату за харчування учнів
1-4 класів  у розмірі до 15 гривень від фактичної вартості харчування дитини на день.

5. Встановити середньоденну грошову вартість триразового харчування однієї дитини в день для учнів, які проживають у гуртожитках Рафалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів і Володимирецького районного колегіуму у розмірі до 30 гривень.

6. Звільнити від плати за харчування дітей таких пільгових категорій у навчальних закладах району:

6.1 Дітей дошкільного віку та учнів шкільного віку з числа дітей загиблих учасників антитерористичної операції, учасників антитерористичної операції (на період перебування їх в АТО), дітей учасників бойових дій, дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб.

6.2 Дітей дошкільного віку та учнів шкільного віку з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

6.3 Дітей дошкільного віку та учнів  1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

6.4 Дітей дошкільного віку та учнів шкільного віку з числа дітей – інвалідів та дітей з особливими освітніми потребами, які виховуються в інклюзивних групах та класах.

6.5 Дітей дошкільного віку із сімей, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється Законом про Державний бюджет України.

6.6 Учнів пільгових категорій, які проживають у пришкільних інтернатах загальноосвітніх навчальних закладів (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти учасників антитерористичної операції (на час перебування їх у зоні АТО), учасників бойових дій, дітей внутрішньопереміщених осіб, вихованці військово-спортивного профілю).

6.7  Учнів  1-4 класів, які відвідують групи продовженого дня, із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

6.8 Учнів 5-11 класів, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

6.9 Учнів 1-4 класів, які відвідують групи продовженого дня, з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

6.10 Учнів 1-4 класів, які відвідують групи продовженого дня, з числа дітей загиблих та учасників антитерористичної операції (на час перебування їх у зоні проведення антитерористичної операції), учасників бойових дій, дітей внутрішньо переміщених осіб.

7. Забезпечити безоплатним  дворазовим гарячим харчуванням учнів   1-4 класів, які відвідують групи продовженого дня за рішенням педагогічної ради (10% дітей спискового складу групи).

8. Зменшити розмір плати за дворазове гаряче харчування учнів  1-4 класів, які відвідують групи продовженого дня на 50% за рішенням педагогічної ради (15% дітей спискового складу групи).

9. Зменшити  розмір  плати  за  харчування дітей дошкільного віку на 50 % для батьків, які мають трьох і більше дітей віком до 18 років.

10. Відділу освіти райдержадміністрації забезпечити організаційні заходи щодо звільнення від плати за харчування пільгових категорій дітей, передбачених даним рішенням.

11. Фінансовому управлінню райдержадміністрації при формуванні районного бюджету передбачити в межах наявних фінансових ресурсів кошти на вищезазначені цілі.

12. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та економічних питань, розвитку підприємництва та залучення інвестицій (Ю.Кравчук).

Голова ради                                                                                      В.Ковенько