banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення № 314 Про затвердження актів приймання–передачі основних засобів районного комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Володимирецької районної ради

УКРАЇНА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Сьоме скликання)

(Двадцять перша сесія )

 

РІШЕННЯ


від 21 червня 2018 року                                                                     № 314


Про затвердження актів  приймання–передачі

основних  засобів районного комунального

підприємства «Архітектурно-планувальне бюро»

Володимирецької районної ради

 

        У зв’язку з ліквідацією районного комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Володимирецької районної ради, керуючись статтями 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Володимирецької районної ради від 30 березня 2018 року № 284 «Про припинення районного комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Володимирецької районної ради шляхом ліквідації», з метою ефективного та раціонального використання майна ліквідованого підприємства, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада вирішила:

  1. Затвердити акти  приймання–передачі  основних  засобів районного комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Володимирецької районної ради, що додаються.
  2. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії районної ради з питань гуманітарної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури (Першута О.І.)

Голова ради                                                                                     В.Ковенько