banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення № 493 Про внесення змін до районної Програми матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції, учасників операції об’єднаних сил, мобілізованих осіб та осіб, які зараховані на військову службу за контрактом у Збройні Сили України на

У  К  Р  А  Ї  Н  А

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

(двадцять дев’ята сесія)

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

20 червня 2019 року                                                 № 493  

                                                       

 

Про внесення змін до  районної Програми матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції, учасників операції об’єднаних сил,  мобілізованих осіб та осіб, які зараховані на військову службу за контрактом  у Збройні Сили України на 2019 рік

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, учасникам операції об’єднаних сил, мобілізованим особам та особам, які зараховані на військову службу за контрактом у Збройні Сили України та їх сім’ям, за погодженням з президією та постійними комісіями районної ради, районна рада 

 

в и р і ш и л а :

1.Затвердити зміни до районної Програми матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції, учасників об’єднаних сил, мобілізованих осіб та осіб, які зараховані на військову службу за контрактом у Збройні Сили України на 2019 рік (далі-Програма) затвердженої  рішенням районної ради від 21.12.2018 № 446, які схвалені розпорядженням голови районної державної адміністрації від 24.05.2019 № 135, виклавши Програму у новій редакції, що додається.

2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Шикало О.Є.) передбачити видатки на здійснення заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

3.Контроль за виконанням рішення доручити постійним комісіям районної ради з питань охорони здоров’я, соціальної політики, соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей (Лобач В.В.) та з питань бюджету, фінансів, податків та економічних питань, розвитку підприємства та залученню інвестицій (Кравчук Ю.Р.).

 

Голова ради                                                                                 В. КОВЕНЬКО

  

 

Схвалено

розпорядження голови

райдержадміністрації

 від 24.05.2019 № 135

 

Затверджено

рішення районної ради

від 20 червня 2019  №493

                                   

 РАЙОННА ПРОГРАМА

матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції, учасників операції об’єднаних сил, мобілізованих осіб та осіб, які зараховані на військову службу за контрактом у Збройні Сили України на 2019 рік

 

І. Загальні положення

 

Метою Програми є надання матеріальної підтримки учасникам антитерористичної операції,  учасникам операції об’єднаних сил,мобілізованим особам та особам, які зараховані на військову службу за контрактом у Збройні Сили України.

Мобілізовані особи – особи, мобілізовані відповідно до указів Президента України   від 17.03.2014 № 303/2014 «Про часткову мобілізацію», від 06.05.2014  № 454/2014 «Про часткову мобілізацію», від 21.07.2014 № 607/2014 «Про часткову мобілізацію», від 14.01.2015№ 15 «Про часткову мобілізацію», постанови Кабінету Міністрів України від 30.07.2017 № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» (із змінами).

Дія цієї Програми не поширюється на мобілізованих осіб, які проходять службу у військових комісаріатах, територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки.

Особам, які зараховані на проходження військової  служби за контрактом у Збройні Сили України за відбором Володимирецького об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки,  допомога надається незалежно від їхнього місця реєстрації та проживання. Заключення контракту  через Володимирецький об’єднаний районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

 

ІІ. Відповідальні за виконання

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Володимирецький об'єднаний районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

 

ІІІ. Фінансування Програми

 

Джерелом фінансування Програми є районний бюджет.

Кошти Програми виділяються у встановлених межах для надання матеріальної підтримки учасникам антитерористичної операції,учасникам операції об’єднаних сил, мобілізованим особам та особам, які зараховані на проходження військової  служби за контрактом у Збройні Сили України.

Використання коштів районної Програми здійснюється відповідно до Порядку, що додається. Головним розпорядником коштів Програми є управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

 

IV. Цільове призначення коштів програми

 

Кошти програми використовуються з метою:

1) надання одноразової грошової допомоги на вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції, учасникам операції об’єднаних сил, мобілізованим особам;

2) надання одноразової грошової допомоги у разі поранення, контузії, травми, захворювання внаслідок участі в антитерористичній операції, участі в операції об’єднаних сил;

3) надання одноразової грошової допомоги сім'ям загиблих (померлих) учасників  антитерористичної операції, учасників операції об’єднаних сил, мобілізованих осіб;

4) надання одноразової грошової допомоги для встановлення на могилах загиблих  учасників антитерористичної операції, учасників операції об’єднаних сил намогильної споруди;

5) надання одноразової грошової допомоги особам, які зараховані на військову службу за контрактом у Збройні Сили України або членам їх сімей (чоловік) дружина, мати, батько) у разі підписання другого та наступних контрактів.

 

V. Розмір матеріальної підтримки

 

Розмір матеріальної підтримки учасникам антитерористичної операції,учасникам операції об’єднаних сил, мобілізованим особам та особам, які зараховані на військову службу за контрактом, їх сім'ям становить:

 

 

2019 рік, грн.

Одноразова грошова допомога на вирішення соціально-побутових питань.

     2 000

Одноразова грошова допомога у разі поранення, контузії, травми, захворювання.

     5 000

Одноразова грошова допомога сім’ям загиблих (померлих).

 

    25 000

Одноразова грошова допомога для встановлення на могилах загиблих учасників антитерористичної операції, учасників операції об’єднаних сил намогильної споруди.

   10 000

Одноразова грошова допомога особам,  які зараховані на військову службу за контрактом у Збройні Сили України або членам їх сімей (чоловік) дружина,  мати, батько) у разі підписання другого та наступних контрактів

5 000

 

 

 

 Додаток до Програми                                                                                                      

 

Порядок

використання коштів районної  Програми матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції, учасників операції об’єднаних сил,мобілізованих осіб та осіб, які зараховані на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

на 2019 рік

 

1.Загальні положення

Для розгляду на Комісії з питань надання матеріальної підтримки учасникам антитерористичної операції,учасникам операції об’єднаних сил,мобілізованим особам та особам, які зараховані на військову службу за контрактом у Збройні Сили України  (далі - Комісія), заявник подає заяву на ім’я голови райдержадміністрації. До заяви додається необхідний перелік документів.

Голова райдержадміністрації вносить подані заяви на розгляд Комісії.

Комісія приймає рішення та надає їх голові райдержадміністрації для прийняття розпорядження. Протоколи веде секретар Комісії.

Перерахунок коштів одержувачам допомоги здійснюється через розпорядника коштів Програми – управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Грошова допомога учасникам антитерористичної операції,учасникам операції об’єднаних сил, мобілізованим особам та особам, які зараховані на військову службу за контрактом у Збройні Сили України  надається одноразово.

На отримання одноразової  грошової  допомоги особи, які зараховані на військову службу за контрактом у Збройні Сили України, мають також право у разі, якщо вони вже отримували грошову допомогу на вирішення соціально-побутових питань як учасники антитерористичної операції, учасники операції об’єднаних сил, мобілізовані особи,  або одноразову грошову допомогу у разі поранення, контузії, травми,  унаслідок участі в антитерористичній операції, участі в операції об’єднаних сил.

Особам, які зараховані на проходження військової  служби за контрактом у Збройні Сили України за відбором  Володимирецького  об’єднаного  районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки,  допомога надається незалежно від їхнього місця реєстрації та проживання.

 

2.Умови надання допомоги

 

2.1. Одноразова грошова допомога на вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції, учасникам операції  об’єднаних сил, мобілізованим особам

Одноразова грошова допомога на вирішення соціально-побутових питань надається учасникам антитерористичної операції, учасникам операції об’єднаних сил, мобілізованим особам.

У разі неможливості подачі документів особисто вищезазначеними  особами, за отриманням допомоги може звернутися один з членів їх сім'ї – (чоловік) дружина, мати, батько.

Список осіб, які призвані до Збройних Сил України відповідно до указів Президента України від 17.03.2014 № 303/2014 «Про часткову мобілізацію»,

від 06.05.2014 № 454/2014 «Про часткову мобілізацію», від 21.07.2014   № 607/2014 «Про часткову мобілізацію»,  від 14.01.2015  № 15 «Про часткову мобілізацію» надає Володимирецький об'єднаний районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки за запитом райдержадміністрації.

Для отримання одноразової грошової допомоги на вирішення соціально-побутових питань подаються такі документи:

а) учасники антитерористичної операції,учасники операції об’єднаних сил, мобілізовані особи:

- заява на ім'я голови райдержадміністрації;

- копія паспорта та копія ідентифікаційного номера заявника;

- копія трудової книжки або довідка з місця роботи;

- копія посвідчення учасника бойових дій або копія військового квитка з відміткою про участь в антитерористичній операції або копія довідки про участь в антитерористичній операції, участь в операції об’єднаних сил (подається заявником у разі відсутності у списках, поданих Володимирецьким об'єднаним районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки).

- розрахунковий рахунок одержувача коштів завірений керівником банку;

 

б) один з членів сім'ї осіб, зазначених у пункті «а»:

-    заява на ім'я голови райдержадміністрації;

-    копія паспорта та копія ідентифікаційного номера заявника;

- копія паспорта та копія ідентифікаційного номера учасника антитерористичної операції, учасника операції об’єднаних сил;

-    копія трудової книжки або довідка з місця роботи;

-   копія посвідчення учасника бойових дій або копія військового квитка з відміткою про участь в антитерористичній операції, участі операції об’єднаних сил або копія довідки про участь в антитерористичній операції, участі операції об’єднаних сил (подається заявником у разі відсутності у списках, поданих Володимирецьким об'єднаним районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки );

-   копія свідоцтва про шлюб — для виплати грошової допомоги дружині (чоловікові);

-  копія свідоцтва про народження — для виплати грошової допомоги батькам осіб, зазначених у пункті «а»;

- довідка про склад сім’ї (для підтвердження факту спільного проживання);

-  розрахунковий рахунок одержувача коштів завірений керівником банку.

 

2.2.  Одноразова грошова допомога у разі поранення, контузії, травми,  унаслідок участі в антитерористичній операції, участі в операції об’єднаних сил

Для отримання одноразової грошової допомоги у разі поранення, контузії, травми подаються такі документи:

а) учасники антитерористичної операції, учасники операції об’єднаних сил, мобілізовані особи:

- заява на ім'я голови райдержадміністрації;

- копія паспорта та ідентифікаційного номера заявника;

- копія трудової книжки або довідка з місця роботи;

- копія посвідчення учасника бойових дій або копія військового квитка з відміткою про участь в антитерористичній операції, участь в операції об’єднаних сил або копія довідки про участь в антитерористичній операції, участь в операції об’єднаних сил;

- копія довідки військово-лікарської комісії, свідоцтва про хворобу (видається медичними установами, де проводилось лікування);

- інші підтверджуючі документи (за потреби);

- розрахунковий рахунок одержувача коштів завірений керівником банку.

 

б) один з членів сім'ї осіб, зазначених у пункті «а»:

-    заява на ім'я голови райдержадміністрації;

-    копія паспорта та копія ідентифікаційного номера заявника;

- копія паспорта та копія ідентифікаційного номера учасника антитерористичної операції, учасника операції об’єднаних сил;

-    копія трудової книжки або довідка з місця роботи;

-    копія посвідчення учасника бойових дій або копія військового квитка з відміткою про участь в антитерористичній операції, участь в операції об’єднаних сил або копія довідки про участь в антитерористичній операції, участь в операції об’єднаних сил (подається заявником у разі відсутності у списках, поданих Володимирецьким об'єднаним районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки);

-  копія довідки військово-лікарської комісії, свідоцтва про хворобу (видається медичними установами, де проводилось лікування);

-  копія  свідоцтва  про шлюб - для виплати одноразової грошової допомоги дружині (чоловікові);

-   копія свідоцтва про народження — для виплати одноразової грошової допомоги батькам осіб, зазначених у пункті «а»;

- довідка про склад сім’ї (для підтвердження факту спільного проживання);

-   розрахунковий рахунок одержувача коштів завірений керівником банку;

-   інші підтверджуючі документи (за потреби).

 

2.3. Одноразова   грошова   допомога   сім'ям   загиблих (померлих)    учасників антитерористичної операції, учасників операції об’єднаних сил, мобілізованих осіб

За отриманням одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих (померлих) учасника антитерористичної операції, учасника операції об’єднаних сил,мобілізованої особи  може звернутися один з членів їх сім'ї – (чоловік) дружина, мати, батько, дочка, син.

Для отримання грошової допомоги сім’ям загиблих (померлих) подаються такі документи:

-   заява на ім'я голови райдержадміністрації;

-   копія паспорта та копія ідентифікаційного номера заявника;

-   копія свідоцтва про смерть;

-   копія  лікарського свідоцтва про смерть;

- копія  повідомлення  військової частини про смерть учасника антитерористичної операції, учасника операції об’єднаних сил, мобілізованої особи;

-  копія  свідоцтва  про  шлюб - для виплати  одноразової  грошової допомоги дружині (чоловікові) загиблого (померлого);

-   копія свідоцтва про народження загиблого (померлого) - для виплати одноразової грошової допомоги батькам загиблого (померлого);

-   копія посвідчення учасника бойових дій або копія військового квитка з відміткою про участь в антитерористичній операції або копія довідки про участь в антитерористичній операції, участь в операції об’єднаних сил;

-  розрахунковий  рахунок  одержувача  коштів  завірений керівником банку;

-   інші підтверджуючі документи (за потреби).

 

2.4. Одноразова грошова допомога для встановлення  на могилах загиблих учасників антитерористичної операції, учасників операції об’єднаних сил намогильної споруди

За отриманням одноразової грошової допомоги  для встановлення  на могилах загиблих учасників антитерористичної операції, учасників операції об’єднаних сил намогильної споруди   може звернутися один з членів їх сім'ї – (чоловік) дружина, мати, батько, дочка, син.

Для отримання грошової допомоги для встановлення  на могилах загиблих учасників антитерористичної операції, учасників операції об’єднаних сил намогильної споруди подаються такі документи:

-   заява на ім'я голови райдержадміністрації;

-   копія паспорта та копія ідентифікаційного номера заявника;

-   копія свідоцтва про смерть;

-   копія лікарського свідоцтва про смерть;

- копія  повідомлення  військової частини про смерть учасника антитерористичної операції,учасника операції об’єднаних сил, мобілізованої особи;

-  копія  свідоцтва  про  шлюб - для  виплати  одноразової  грошової допомоги дружині (чоловікові) загиблого (померлого);

-   копія свідоцтва про народження загиблого (померлого) - для виплати одноразової грошової допомоги батькам загиблого;

-   розрахунковий  рахунок  одержувача  коштів  завірений   керівником банку;

-   інші підтверджуючі документи (за потреби).

 

2.5. Одноразова  грошова  допомога особам, які зараховані на військову службу за контрактом у Збройні Сили України  у разі підписання другого та наступних контрактів.

Для отримання одноразової грошової допомоги особам, які зараховані на військову службу за контрактом у Збройні Сили України у разі підписання другого та наступних контрактів подають такі документи:

а) особи, які зараховані на військову службу за контрактом:

-         особиста заява на ім’я голови райдержадміністрації;

-       копія паспорта та копія ідентифікаційного номера заявника;

-         копія трудової книжки або довідка з місця роботи;

-       довідка видана Володимирецьким об’єднаним районним    територіальним центром комплектування та соціальної підтримки  про відбір громадянина на проходження військової  служби за контрактом у Збройні Сили України з підтвердженням про підписання другого та наступних контрактів;

-         копія контракту про зарахування на військову службу, або витяг з наказу командира військової частини про зарахування особи для проходження військової служби за контрактом;

-         розрахунковий рахунок одержувача коштів завірений керівником банку.

 

б) один з членів сім'ї осіб, зазначених у пункті «а»:

-         заява на ім’я голови райдержадміністрації;

-         копія паспорта та копія ідентифікаційного номера заявника;

-         копія паспорта та копія ідентифікаційного номера особи, яка зарахована на військову службу за контрактом;

-         копія свідоцтва про шлюб (для виплати одноразової грошової допомоги дружині);

-         копія свідоцтва про народження (для виплати одноразової грошової допомоги батькам);

-         довідка про склад сім’ї (для підтвердження факту спільного проживання);

-       довідка видана Володимирецьким об’єднаним  районним  територіальним центром комплектування та соціальної підтримки  про відбір громадянина на проходження військової  служби за контрактом у Збройних Силах України з підтвердженням про підписання другого та наступних контрактів;

-         копія трудової книжки або довідка з місця роботи контрактника;

-         копія контракту про зарахування на військову службу або витяг з наказу командира військової частини про зарахування особи для проходження військової служби за контрактом;

-         розрахунковий рахунок одержувача коштів завірений керівником банку.