banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення № 576 Про надання згоди на передачу закінченого будівництвом об’єкту «Нове будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Пасічна в с.Городець Володимирецького району Рівненської області у спільну власність територ

У  К  Р  А  Ї  Н  А

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

(Сьоме скликання)

(Тридцять шоста сесія)

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 20 березня 2020 року

 

        576

Про надання згоди на передачу

закінченого будівництвом об’єкту

«Нове будівництво лікарської амбулаторії

загальної практики сімейної медицини

по вул. Пасічна в с.Городець Володимирецького

району Рівненської області у спільну власність

територіальних громад сіл, селищ

Володимирецького району

 

Розглянувши клопотання департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації №96/07-11/20 від 15.01.2020, керуючись статями 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням районної ради  від 11 жовтня 2013 року № 313 «Про перелік та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

 

вирішила:

 

1. Надати згоду на передачу закінченого будівництвом об’єкту «Нове будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Пасічна в с.Городець Володимирецького району Рівненської області вартістю 7202549,89 грн у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району.

2. Закріпити вищезазначений об’єкт  на праві оперативного управління за КНП «Володимирецький РЦ ПМСД».

3. КНП «Володимирецький РЦ ПМСД»  спільно з департаментом з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації провести процедуру приймання-передачі об’єкту, зазначеного у пункті 1 рішення, у порядку, визначеному чинним законодавством України.

4.Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії районної ради з питань гуманітарної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури (О.Першута).

 

Голова  ради                                                                                     В.Ковенько